فهرست
وعده‌یِ باکا به میلان: من رونالدویِ شما هستم!
وعده‌یِ باکا به میلان: من رونالدویِ شما هستم!

وعده‌یِ باکا به میلان: من رونالدویِ شما هستم!

آی‌اسپورت – باکا که فصلِ پیش درخششِ زیادی در سویا داشت و با زدنِ دو گل در فینالِ یوروپا لیگ باعثِ قهرمانیِ این تیم شد، فصلِ 2015-2016 را در میلان سپری خواهد کرد. باکا که از پیوستن به روسونری بسیار هیجان‌زده به نظر می‌رسد، در این باره می‌گوید: «من شبیهِ رونالدویِ برزیلی هستم. اگر میلان بابتِ من اینقدر پول پرداخته، یعنی به من ایمان دارد. از این بابت خیلی خوشحالم، با اینکه ترکِ سویا برایِ خودم و خانواده‌ام خیلی سخت بود.»
میلان ابتدا قصد داشت یک مهاجمِ کلمبیاییِ دیگر، یعنی جکسون مارتینز را به خدمت بگیرد، اما مهاجمِ پورتو راهیِ اتلتیکو مادرید شد و در نهایتِ همبازی‌اش در تیمِ ملی کلمبیا راهِ سن سیرو را پیش گرفت. باکا در موردِ مارتینز می‌گوید: «ما با هم خیلی فرق داریم. جسکون کیفیاتِ زیادی دارد. ولی من سریع و تکنیکی هستم و گل می‌زنم.»
باکا در ادامه‌یِ این مصاحبه با وبسایتِ "فوتبال ایتالیا" از شایعاتی که در موردِ پیشینه‌اش است می‌گوید: «در اینترنت داستان‌هایِ بی ربطِ زیادی درباره‌یِ کودکیِ من است، این که من به پدرم در شغلِ ماهی فروشی کمک می‌کردم و پدر بزرگم اسمِ فامیلمان را تغییر داده است. هیچکدام از این داستان‌ها صحت ندارند. حقیقت این است که من پیش از این برایِ کمک به خانواده‌ام مجبور بودم کار کنم و همیشه رویایِ فوتبالیست شدن داشتم. همینطور حقیقت دارد که من به خدا ایمان دارم و هر روز کلی دعا می‌کنم.»
مهاجمِ جدیدِ میلان درباره‌یِ لقبش "ال پلوکا" (کلاه گیس) توضیح می‌دهد: «وقتی بچه بودم خیلی موهام پرپشت بود. اگر در شهرم از مردم سراغِ کارلوس را می‌گرفتید، کسی من را نمی‌شناخت. اما اگر می‌گفتید ال پلوکا، همه می‌دانستند دارید راجع به من حرف می‌زنید. اما حالا اگر بگویید کارلوس باکا دیگر من را می‌شناسند.»
در نهایت باکا از رقابت در سریِ آ می‌گوید: «زیباییِ سریِ آ در این است که تیم‌هایِ زیادی با هم رقابت می‌کنند. یووه و اینتر خیلی قوی هستند، اما رقبایِ دیگری هم حضور دارند. من دوست دارم بازهم در استادیومِ یوونتوس، این بار با پیراهنِ میلان افتخار کسب کنم، چون آنجا جایی بود که برایِ اولین بار با سویا قهرمانِ یوروپا لیگ شدم.»
 
تیم‌هایِ میلان و اینتر امروز ساعتِ 16:30 به وقتِ تهران در تورِ پیش‌فصل در چین مقابلِ هم قرار خواهند گرفت.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-25 14:44:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر