فهرست
دلیل استعفای رئیس هیات‌مدیره استقلال چه بود؟
دلیل استعفای رئیس هیات‌مدیره استقلال چه بود؟

دلیل استعفای رئیس هیات‌مدیره استقلال چه بود؟

آی اسپورت - رئیس مستعفی هیات مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد که به خاطر عدم همخوانی سیاست کلی این باشگاه با اعتقاداتش از سمتش استعفا داده است. احمد سعادتمند در این باره گفت: «بیش از یک ماه است که از استقلال استعفا دادم و با وجود مخالفت مسعود سلطانی‌فر با استعفای من، احساس کردم وقتی نمی‌توانم قدمی برای هواداران بردارم بهتر است که بیرون باشم و از استقلال جدا شوم و پیگیر کارهای استعدادیابی، آموزش و پایگاه قهرمانی باشم. دوست ندارم برای جایی که با اعتقادات من هم‌خوانی ندارد، بار اضافی باشم.»

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-07-14 13:21:00
نظر دهید

۲ نظر
محسن
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۳۵
تا باد چنین بادا.آقا عجب دیالوگهای خوبی از فوتبال به گوش میرسه.آقاکریم باقری فروتنانه سرمرمیگری پرسپولیس را رد میکند(جایی که هزار نفر ادعای آنرا دارند) و این اقا هم از هییت مدیره استقلال میرود چون افکارش و اعتقاداتش با بقیه همراه نیست.از سر راه بقیه کنار میرود.نیست و چون نیست مسئولیتی هم متوجه او نیست تا در قبالش راست و دروغ تحویل هوادار بدهد.
۴
حرف حساب
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۳۲
حرفهای سعادتمند من رو یاد حرف آشتیانی انداخت که گفت پاکترین مقام استقلال سومی زمان من بود! قبلا هم گفتم اعتقاد دارم بار کج به منزل نمیرسه و خدا جای حق نشسته! حداقل در این چهار سال اخیر ولخرجی بی حساب و کتاب استقلال، قانون گریزی های متعدد از جمله قرارداد مسئله دار پاتوسی، حمایت نامشروع و ناحق شخص وزیر و اطرافیانش (مازیار ناظمی) از استقلال مانند تماس مستقیم با مدیر عامل ذوب برای انتقال تبریزی، دریافت یک میلیون دلار برای خرید و بدهی های خارجی استقلال (دو تا پانصد هزار دلار به ادعای خود مدیران قبلی و فعلی استقلال) ، برداشت ناحق از اسپانسر مشترک و خوردن حق پرسولیس در سالی که از نقل و انتقالات محروم بود، حمایت ناعادلانه کمیته داوران و انضباطی و همچین سازمان لیگ از این تیم حکومتی ، همه و همه انشالله امسال به حق امام رضا گریبان یا نباشگاه کثیف رو میگیره و فوتبال ایران از شر این تیم سراسر دغل و تخلف راحت میشه! اولین نشانه هاش هم داره مشاهده میشه! همین خریدهای خارجی میلیون دلاری و بی حساب کتاب استقلال انشالله تا سال بعد طومارشون رو در هم میپیچه!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر