فهرست
عکس روز: روشی برای دلجویی از بایرامی
عکس روز: روشی برای دلجویی از بایرامی

عکس روز: روشی برای دلجویی از بایرامی

آی اسپورت- پیراهنِ بدون شماره مهرداد بایرامی که در دیدار دوستانه با صبا نیز همراه این بازیکن بود، یکی از عجیب ترین راه های اعتراض به شماره پیراهن توسط یک بازیکن در تمام تاریخ به شمار می رود. پیش تر زامورانو- رونالدو، بالاک-گالاس، بنزما-اسنایدر، ویا-رائول و ... بر سر شماره پیراهن در یک تیم به اختلاف نظر خورده اند اما هر بار یکی از طرفین در نهایت یک شماره تازه را انتخاب کرده است. اتفاقی که از زمان آغاز بازی های رسمی تراکتور نیز برای مهرداد بایرامی خواهد افتاد. بازیکنی علاقه مند به شماره 10 که این شماره را در تسخیر سروش رفیعی می بیند.


مهرداد بایرامی علیرغم بازی بدون شماره، در مسابقه روز گذشته به عنوان کاپیتان تراکتورسازی وارد زمین مسابقه شد. حضور ایرانپوریان روی نیمکت، او را بعد از تنها نیم فصل حضور در تیم تبریزی به عنوان کاپیتانی رساند تا تبریزی ها نیز به این ترتیب از او دلجویی کرده باشند. با توجه به احتمال بالای نیمکت نشینی ایرانپوریان در تیم تونی، به نظر می رسد بایرامی شانس زیادی دارد تا دستاوردی به مراتب بزرگتر از شماره 10 در تراکتور داشته باشد و در طول فصل کاپیتان تیم شود. البته به شرطی که حمزه یونس تک مهاجم فصل تیم نشود و بایرامی به نیمکت برنگردد.

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-25 15:35:58
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۳۴
ایران پوریان مصدومه بابا
ttttttt
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۵۷
تیمی که اینگونه تیشه به ریشه اش بزنن که یه کاپیتانی که یه فصل کامل تو تراکتور باشه نداشته باشه به هیچ جا نمیرسه یعنی نمی خوان که اصالت و ریشه داشته باشه و راه و رسمه تعصب و عشق و وفاداری را میخشکاند اقای عباسی تو این تیم. یارو مغازه سوپرمارکت هم بخره باز تمامه کارکناشو نمیشه با سلیقه خود بیرون کنه و هر طور دوست داره رفتار کنه تو یه تیمه حرفه ای با هواداره ملیونی یه اقایی که تا حال یه مسابقه فوتبال از نزدیک ندیده بودو میزارن اونم فک میکنه ملکه شخصیه باباشه فقط می تونم بگم خدا ازتون نگذره به زودی رسوا خواهید شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر