فهرست
صبحانه با آی اسپورت: اعتصاب در نفت
صبحانه با آی اسپورت: اعتصاب در نفت

صبحانه با آی اسپورت: اعتصاب در نفت

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره تیم کریم انصاری فرد شروع کنیم. تیم‌های وریا و المپیاکوس دیشب به مصاف هم رفتند که با شکست 2 بر یک وریا پایان یافت. تیم المپیاکوس با این پیروزی خارج از خانه 45 امتیازی شد و با 13 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول رده‌بندی، صدرنشینی خود را تثبیت کرد. تیم وریای 13 امتیازی نیز در جایگاه پانزدهم جدول 16 تیمی سوپر لیگ یونان باقی ماند.کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی تیم المپیاکوس در فهرست 18 نفره بازی امشب برابر وریا قرار نداشت.

کاوه رضایی به تبریز می‌رود

مربی استقلال خبر داد که مهاجم این تیم برای بازی با ماشین سازی به تبریز خواهد رفت. گفته می شد کاوه رضایی به دلیل 2 اخطاره بودن و برای این که دربی را از دست ندهد، ممکن است در بازی با ماشین سازی استراحت کند. علی چینی در این باره گفت: ما کلا 18 بازیکن داریم و شرایط مان طوری نیست که بتوانیم به بازیکنی استراحت بدهیم. کاوه با ما به تبریز می آید و این که او بازی کند یا نه را باید آقای منصوریان بگوید.

اعتصاب شاگردان دایی

بازیکنان نفت تهران در اعتراض به مشکلات مالی این باشگاه حاضر به تمرین نشدند تا بدین وسیله اعتراض خود را به گوش مسئولان این باشگاه برسانند. این بازیکنان حتی جلسه ای را با علی دایی هم برگزار کردند تا گلایه خود را از این وضعیت به سرمربی تیم بگویند تا بلکه دایی بتواند کاری برای آن ها انجام بدهد.شاگردان دایی اما قصد ندارند این بار کوتاه بیایند و اعلام کرده اند که امروز هم تمرین نمی کنند تا به وضعیت و مشکلات مالی آن ها رسیدگی شود.

داستان پنالتی رضاییان به فروزان

ضربه پنالتی چیپ رامین رضائیان دردقیقه 83 بازی پرسپولیس و صبای قم همه بازیکنان دو تیم و تماشاگران و حتی بینندگان تلویزیونی را غافلگیرکرد. شاید ندانید اما همه چیزدقایقی پیش ازشروع بازی آغازشد. رامین رضائیان و محسن فروزان که رابطه صمیمانه ای با یکدیگردارند دست درگردن هم وارد زمین شدند. در همین گیرودارمحسن فروزان به رامین رضائیان گفت:" فصل گذشته که درراه آهن بودم پنالتی ات را خیلی محکم زدی وگرنه می گرفتم. حتی به سمت توپ هم رفتم و انگشتم هم به توپ خورد...اگرآرام می زدی می گرفتم!" رامین رضائیان دراین لحظه جوابی به محسن فروزان نداد اما تصمیم گرفت این بارضربه  را آرام و چیپ بزند و عجبا که این بارهم مدافع ملی پوش پرسپولیس توانست پنالتی خود را برابراین گلرتبدیل به گل کند.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-30 07:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر