فهرست
تمرین با مرد ناجی/ بازگشت راه آهن به زندگی
تمرین با مرد ناجی/ بازگشت راه آهن به زندگی

تمرین با مرد ناجی/ بازگشت راه آهن به زندگی

آی اسپورت- هیجانِ لیگ برترِ پانزدهم، چند هفته قبل از شروع این لیگ در فوتبال ایران کلید خورده است. در کنار همه نقل و انتقال ها، مصاحبه ها و حاشیه ها، ماجرای جدالِ راه آهن و پیکان بر سر بقا در لیگ این روزها با کش و قوس زیادی دنبال شده است. ابتدا راه آهنی ها با حکم سقوط به دسته پایین تر مواجه شدند تا باشگاه پیکان کاملا جدی فصل نقل و انتقالات را آغاز کند و چند بازی تدارکاتی را پشت سر بگذارد و در رای نهایی، این پیکان بود که دوباره سقوط کرد تا تیم زردپوش تهرانی به لیگ برتر برگردد. 


قطعی شدن حضور در رقابت های لیگ برتر، یازدهمین حضور متوالی راه آهن در این لیگ را رقم زد. تیمِ قدیمی تهرانی، بخشی از بازیکن های فصل گذشته را حفظ کرده اما نتوانسته خریدهای موفقی در بازار داشته باشد. مدت زیادی از آغاز جلسه های تمرینی این تیم نمی گذرد اما واگذار شدن مالکیت باشگاه در پایان جلسه امروز، امیدواری بازیکنان تیم را برای تکرار نشدن اتفاقات فصل قبل بیشتر می کند.


فصل گذشته در روزهایی که فرهاد کاظمی هدایت راه آهن را بر عهده گرفت، هیچکس تصور نمی کرد این باشگاه قعرجدولی در لیگ ماندگار شود. در پایان تمرین امروز راه آهن با کاظمی نیز کمتر کسی شانس بقا برای این باشگاه متصور است اما تاریخ نشان می دهد آن ها همیشه می مانند و به سقوط تن نمی دهند.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-25 17:24:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر