فهرست
گزارش ویژه:  ۱۰ ورودی برتر لیگ جزیره را بشناسید
گزارش ویژه: ۱۰ ورودی برتر لیگ جزیره را بشناسید

گزارش ویژه: ۱۰ ورودی برتر لیگ جزیره را بشناسید

 
۱۰ – خوزه هولباس – واتفورد – ۷٫۲۷ بازیکن یونانی که تا حد زیادی تجربه خود را در اروپا با المپیاکوس کشورش و پس از آن در رم ایتالیا به دست آورد. هولباس کسی بود که در پست خودش اشلی کول را در رم می دید. بازیکن ۳۱ ساله ای که تجربه فراوانی دارد. میانگین امتیاز او در فصل گذشته ۷٫۲۷ بوده است که تحسین بر انگیز است. او در هر بازی به طور متوسط ۲٫۵ تکل زده است و روند موفقیت آمیزی را سپری کرده است .
۹ – فرانک تابانو – سوانسی – ۷٫۳۳ دومین مدافع چپی که در لیست این ده نفر قرار دارد، تابانو است که سال گذشته با سنت اتین ، یک فصل عالی را پشت سر گذاشت . بخشی از خط دفاعی که فصل گذشته در لیگ ۱ کمترین گل خورده ( ۳۰ گل ) را داشت. این مدافع ۲۶ ساله در این پست یک بازیکن خطر ناک بود. او در هر بازی میانگین ۰٫۸ ارسال دقیق در هر بازی را داشته است و پنج پاس گل داده بود. امتیاز او در فصل گذشته ۷٫۳۳ بوده است .

۸ – ادریسا گوئیه – استون ویلا – ۷٫۴۱ در لیگ ۱ می مانیم، واضح است استون ویلا خیلی سریع برای جانشینی فابیان دلف که به منچستر سیتی پیوست، ادریسا گوئیه را از لیل خرید. یک هافبک توپ گیر سنگالی که به طور متوسط در هر بازی ۳٫۱ تکل موفق داشته است. میانگین امتیاز او در هر بازی ۷٫۴۱ بوده است که در بین بازیکنان لیل رتبه اول را دارد.
۷ – آندره آیو – سوانسی . ۷٫۴۲ دومین ورودی در لیست سوانسی، نشان می دهد این باشگاه ولزی تابستان چشمگیری را پشت سر می گذراند. آیو مسلما اولین بمب نقل و انتقالات بود. بازیکنی که در دو جام جهانی گذشته در ترکیب غنا نقشی اساسی داشته است. او در سال ۲۰۱۰ از مارسی در لیگ ۱ کار خود را آغاز کرد و در طول چهار فصل حضورش در این تیم، ۴۱ گل به ثمر رسانده است. امتیاز این بازیکن در فصل گذشته ۷٫۴۲ بوده است که در بین بازیکنان لیگ فرانسه جزو بالاترین ها است که احتمالا می تواند در فصل آینده آن را بهبود ببخشد .
۶ – باستین شوان اشتایگر – منچستر یونایتد – ۷٫۴۲ با وجود نگرانی هایی که در مورد اندام و هیکل این بازیکن وجود داشت، اشتایگر فصل گذشته ثابت کرد هنوز هم بازیکن با ارزشی است. او در بیش از ۲۰ حضورش در بوندس لیگا میانگین امتیاز ۷٫۴۲ را به دست آورد. با ۵ گل زده و ۴ پاس گل داده و دقت پاس چشمگیر ۸۷٫۷ % که به نقش کلیدی این بازیکن در وسط زمین اشاره دارد .
۵ – جورجینیو واینالدوم – نیوکاسل – ۷٫۴۷ بازیکنی که فصل گذشته توانست به تنهایی ۴۰ بار موقعیت گل خلق کند. نیوکاسل از خدمات الکساندر میتروویچ و جورجینیو واینالدوم در فصل بعد بهره خواهد برد. بازیکنی که در شرایط معمولی با پاس های عمقی و فرارهایش، بسیار خطر ناک است. او فصل گذشته ۱۴ گل از درون محوطه جریمه به ثمر رسانده است. میانگین امتیاز وی ۷٫۴۷ بوده است.
۴ – دیمیتری پایت – وست هم – ۷٫۶۲ یکی دیگر از بازیکنانی که از مارسی به لیگ جزیره اضافه شد، دیمیتری پایت است. این بازیکن فرانسوی یکی از سرعتی ترین بازیکنان وست هم در فصل آینده خواهد بود که توانست با ۱۷ پاس گلی که فصل گذشته داد، علاقه مسئولین وست هم را برای جذب خودش جلب کند. بازیکن ۲۸ ساله ای که بیش از هر بازیکن دیگری در پنج لیگ برتر اروپا ایجاد موقعیت گل کرده (۱۳۴) و میانگین امتیاز او در هر بازی ۷٫۶۲ است.
۳ – جوردن آماوی – استون ویلا – ۷٫۷۴ سومین مدافع چپی که با ۲۱ سال سن برای رفع مشکلات بلند مدت استون ویلا در این پست به این باشگاه آمد، یکی از برجسته ترین خرید های این فصل لیگ جزیره محسوب می شود. بازیکنی که فصل گذشته در لیگ فرانسه تنها زلاتان قادر بود از او میانگین امتیاز بیشتری داشته باشد. میانگین ۷٫۷۴ امتیاز. آماوی مدافع سابق نایس، بیشترین میزان تکل را در ۵ لیگ برتر اروپایی دارد ( ۳۰۵ ) و در هر بازی به طور متوسط ۱٫۹ دریبل داشته است و توانسته ۴ گل حیاتی را برای تیمش به ثمر برساند.
۲ – روبرتو فیرمینیو – لیورپول – ۷٫۷۹ ممکن است برخی ادعا کنند مبلغ انتقال وی به لیورپول بالا بوده است اما بدون شک این انتقال می تواند برای لیورپول به منزله جذب یک ستاره واقعی باشد. بازی ساز سابق هوفنهایم به عنوان دومین بازیکن برتر در میانگین امتیازات قلمداد می شود. وی با کسب ۷٫۷۹ امتیاز در هر بازی، توانسته ۱۷ گل را برای تیمش به ثمر برساند. آمار استثنایی ۴٫۲ دریبل موفق در هر بازی نشان دهنده اضافه شدن یک بازیکن تکنیکی به جمع قرمز ها است.
۱ – ممفیس دیپای– منچستر یونایتد – ۷٫۹۲ واقعیت این لیست نشان می دهد که یکی از بهترین بازیکنان جوان جهان راهی منچستر یونایتد شده است. در حال حاضر این بازیکن هلندی تحت نظر سرمربی هموطنش تمرین می کند. دیپای در طول دو فصل گذشته در لیگ هلند ۳۴ گل به ثمر رسانده است که از این حیث از هر بازیکنی بیشتر است. او با پنج پاس گل و ۸۰ دریبل موفق آماری برجسته از خود به جای گذاشته است. میانگین امتیاز این بازیکن ۷٫۹۲ است .گویا ورزش
     
آی اسپورت
2015-07-25 18:14:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر