فهرست
سیدورف: پینگ پونگ بازی کردن بالوتلی به کسی مربوط نیست
سیدورف: پینگ پونگ بازی کردن بالوتلی به کسی مربوط نیست

سیدورف: پینگ پونگ بازی کردن بالوتلی به کسی مربوط نیست

آی اسپورت- کلارنس سیدورف، سرمربی میلان، به انتقادات اخیر از ماریو بالوتلی به دلیل عکسی که در توئیتر منتشر کرده بود، واکنش نشان داد.

این مهاجم دردسرساز که به دلیل مصدومیت از ناحیه شانه، دیدار دوستانه ایتالیا مقابل اسپانیا را از دست داد، در همان روز عکسی از خود در حال بازی تنیس رو میز منتشر کرد.

اما سیدورف اعلام کرد که بالوتلی با انجام این بازی، در تلاش است تا مراحل بهبودی اش را تسریع کند و رسانه های ایتالیایی را به دلیل جنجال درباره این موضوع، به شدت مورد انتقاد قرار داد.

او به خبرنگاران گفت:" پینگ پونگ بازی کردن او برای چه کسی مهم است؟ این تاثیری روی ریکاوری او ندارد.

من دیدگاه متفاوتی نسبت به موضوع دارم. شاید بازی کردن به او کمک کند تا بتواند زودتر بهبود پیدا کند. یا شاید پزشکان چنین چیزی به او توصیه کرده اند؟ فکر نمی کنید که او مطمئنا کاری نمی کند که مشکلش بدتر شود؟"

سیدورف همچنین تاکید کرد قصد ندارد مانع استفاده بالوتلی از شبکه های اجتماعی شود:" من اینجا نیامده ام که به بازیکنان بگویم چکار کنند و چه عکس هایی را توئیت کنند.

آنچه ماریو انجام می دهد، برعهده خودش است. من تنها به 6 ساعتی که او باید روی بهبودی اش کار کند، اهمیت می دهم. او به خوبی تمرین می کند و می تواند مقابل اودینزه بازی کند."

     
آی اسپورت
2014-03-08 13:02:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر