فهرست
گزارش: منچستر یونایتد 3 بارسلونا 1
گزارش: منچستر یونایتد 3 بارسلونا 1

گزارش: منچستر یونایتد 3 بارسلونا 1

آی‌اسپورت – وین رونی 24 ساعت قبل از این بازیِ جذاب در سنتا کلارایِ کالیفورنیا، قول داده بود که بارِ گلزنیِ این فصل را برایِ یونایتد به دوش خواهد کشید. کاپیتانِ یونایتد در همان 10 دقیقه‌یِ اول به قولش عمل کرد و کرنرِ اشلی یانگ را با سر واردِ دروازه‌یِ تراشتگن کرد. قبل از این گل البته بارسا دو بار تا یک قدمیِ باز کردنِ دروازه‌یِ یونایتد پیش رفت که یک بار تیرِ دروازه و یک بار داوید دخئا مانع از این امر شدند.
بارسا در نیمه‌یِ اول با وجودِ نداشتنِ مسی و نیمار و دنی آلوس، کنترلِ بازی را بیشتر در اختیار داشت، اما یونایتد در ضد حمله‌ها خطرناک نشان می‌داد و فوتبالی پر ریسک در یک  سومِ دفاعیِ خودش با پاس‌هایِ کوتاه بازی می‌کرد. لوئیس سوارس در نیمه اول یک بارِ دیگر تیرِ دروازه‌یِ دخئا را لرزاند، تا بازی با همان یک گلِ رونی در 45 دقیقه‌یِ اول به پایان برسد.
اما نیمه‌یِ دوم با تعویض‌هایِ زیادی همراه بود. لویی ون گال به سنتِ دو بازیِ قبلی (این بار البته از دقیقه‌یِ 60) کلِ تیم را تغییر داد. ورودِ جسی لینگارد، آندراس پریرا، جیمز ویلسون، تایلر بلکت و عدنان یانوزای سرعت و شادابیِ بالایی به یونایتد داد، بازیکنانی که همه در دو گلِ دیگر تیمشان در این شب موثر بودند. لینگارد دقایقی بعد از ورود به زمین رویِ کارِ ترکیبیِ عالیِ پریرا و ویلسون و پاسِ کات بکِ بلکت بازی را 2-0 کرد. یونایتد در ادامه موقعیت‌هایِ خوبی را در ضدِ حمله از دست داد و بارسا هم چند بار از راهِ دور دروازه‌یِ سم جانستون را تهدید کرد. تا اینکه بالاخره در دقایقِ پایانی رافینیا با یک ضربه‌یِ والیِ زیبا نتیجه را 2-1 کرد. اما در آن سویِ زمین عدنان یانوزای که روزِ فوق‌العاده‌ای را سپری می‌کرد، از اشتباهِ مارک بارترا نهایتِ استفاده را برد و گلِ سوم را زد.
این بازی تجربه‌یِ خوبی برایِ بارسا از نظرِ بازی کردن بدونِ مسی و نیمار بود و نتیجه‌ای روحیه‌بخش برایِ یونایتد، در آستانه‌یِ آغازِ لیگِ برتر و بازی مقابلِ تاتنهام.
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-26 09:36:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر