فهرست
پیش بازی رئال وایادولید- بارسا: به امید رسیدن به صدر
پیش بازی رئال وایادولید- بارسا: به امید رسیدن به صدر

پیش بازی رئال وایادولید- بارسا: به امید رسیدن به صدر

آی اسپورت- بارسلونا از هفته ی بیست و هفت رقابت های لالیگا شنبه شب به میهمانی تیمی می رود که از 10 بازی اخیرش در رقابت های لیگ فقط یک بار طعم پیروزی را چشیده و با خطر سقوط به دسته ی پایین تر دست و پنجه نرم می کند.

بنابراین مدافع عنوان قهرمانی، بارسلونا امیدوارست با کسب هر سه امتیاز حساس این دیدار خارج از خانه به صورت موقت هم که شده بالاتر از رئال مادرید راهی صدر جدول شوند.

با توجه به این موضوع که رئال مادرید یکشنبه شب بازی خواهد کرد، بارسا در صورت پیروزی برابر رئال وایائولید می تواند با 2 امتیاز بیشتر نسبت به کهکشانی ها در صدر قرار بگیرد؛ اما در عین حال پسران جراردو مارتینو اخیرا در بهترین فرم خود نیستند و احتمال اینکه شنبه شب در ورزشگاه خوسه سوریا با مشکل مواجه شوند وجود دارد.

بارسا در حال حاضر با دو امتیاز بیشتر بالاتر از اتلتیکو مادرید تیم رده سومی در جدول قرار گرفته در حالی که پس از  کسب 16 برد از 18 بازی نخست لیگ برای مدت ها در صدر جدول به سر می بردند اما در حال حاضر تیم جراردو مارتینو از هشت بازی اخیرش در لیگ فقط چهار برد کسب کرده؛ نتایجی که باعث شده تا در رابطه با قهرمانی این فصل بارسلونا با شک و تردید صحبت شود.

با تمام این اوصاف به نظر نمی رسد میزبان بتواند تیمی خطرناک برای بارسلونا باشد، چرا که کاتالان ها عر هشت بازی متوالی اخیرشان برابر رئال وایادولید را با برد پشت سر گذاشته اند.

آنها در این فصل از رقابت های اسپانیا موفق به زدن 74 گل شدند که از این حیث در بین پنج لیگ معتبر اروپایی در صدر بهترین تیم گلزن قرار دارند در حالی که تمام 15 گلزن مختلف آنها در این فصل بارسلونا را پس از آرسنال و آژاکس در رده ی دوم قرار می دهد.

مهمترین خبر در آستانه ی این دیدار، شاید خبر ترک کارلس پویول کاپیتان متعصب آبی و اناری پوشان باشد که این مدافع کهنه کار در صحبت های اخیرش تایید کرد که در پایان فصل از این تیم جدا می شود.

پویول به همراه بارسا دوران بسیار موفقی را سپری کرد؛ او موفق شد با پیراهن بارسلونا شش قهرمانی در لیگ و سه قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه کند اما این فصل تقریبا با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم کرده.

جاناتان دوس سانتوس از جمله بازیکنان مصدومی است که نمی تواند در این دیدار بارسلونا را همراهی کند در حالی که جرارد پیکه حضورش هنوز برای این دیدار مشخص نشده. برای تیم میزبان هم احتمالا جفرن به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ به جدال برابر بارسلونا نمی رسد.

     
آی اسپورت
2014-03-08 13:16:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر