فهرست
ترنسفرِ تابستانی: دی ماریا سوارِ هواپیما نشد
ترنسفرِ تابستانی: دی ماریا سوارِ هواپیما نشد

ترنسفرِ تابستانی: دی ماریا سوارِ هواپیما نشد

آی‌اسپورت – تمامِ خبرهایِ دیروز حاکی از توافق پاریس سن ژرمن برایِ خریدِ آنخل دی ماریا به قیمتِ 46 میلیون پوند بود. و وقتی لویی ون گال تایید کرد که دی ماریا سرِ تمرین حاضر نشده، این اخبارِ جدی‌تر از هر وقتِ دیگری به نظر رسید: «من شنیدم که دی ماریا سوارِ هواپیما نشده. نمیدونم چرا. چیز دیگری نمیتونم بگم. اون سوارِ هواپیما نشده.»
جدا از دی ماریا، مارکوس روخو هم قرار بود دیروز به اردویِ یونایتد اضافه شود، اما او هم مثلِ هموطنش پروازش را از دست داده است. ون گال درباره‌یِ روخو می‌گوید که مشکلِ پاسپورت داشته، اما سکوتش درباره‌یِ دی ماریا، کارِ انتقالِ او به پاریس را تمام شده به نظر می‌رساند.
برعکسِ این دو بازیکنِ آرژانتینی، خاویر چیچاریتو، سرِ موقع خودش را به تیم رسانده و شانسِ خودش برایِ حضوری دوباره در یونایتد را بالا برده است.
نکته‌یِ دیگری که ون گال بعد از پیروزیِ 3-1 تیمش مقابلِ بارسلونا گفت، درباره‌یِ داوید دخئا بود: «با اینکه مصدوم بود و یک هفته تمرین نکرده بود، کیفیتِ خودش را بازهم در بازیِ نشان داد. شانسِ اول را بارسلونا داشت، ولی دخئا توپ را گرفت و این شانس را به ما داد که گلِ اول را بزنیم. خب معلومه که امیدوارم دخئا نره، اما در فوتبالِ امروز هیچ چیز معلوم نیست.»
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-26 10:02:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر