فهرست
کارشناسی: چلسی و آرسنال در دو مرحله‌یِ متفاوت
کارشناسی: چلسی و آرسنال در دو مرحله‌یِ متفاوت

کارشناسی: چلسی و آرسنال در دو مرحله‌یِ متفاوت

سم تای – آنالیزورِ بلیچر ریپورت
 
چلسی دیروز در دیداری دوستانه در ضرباتِ پنالتی، و با ضربه‌یِ آخرِ تیبو کورتوا، پاریس سن ژرمن را شکست داد. بازی در 90 با گل‌هایِ زلاتان و ویکتور موزز با نتیجه‌یِ 1-1 به پایان رسید. از نکاتِ مهم نیمه‌یِ اول درخششِ ازمیر بگوویچ بود که چند بار لوکاس مورا، ستاره‌یِ برزیلیِ پاریسی‌ها را از رسیدنِ به گل محروم کرد.
اما جدا از این نکته و درخششِ کورتوا در ضرباتِ پنالتی، آنچه در این بازی، در مقایسه با پیروزیِ درخشانِ 6-0 آرسنال برابرِ لیون، مشخص بود، تفاوتِ حالِ حاضرِ دو تیمِ لندنی است. چلسی و آرسنال در مرحله‌ای متفاوت از آماده‌سازیِ پیش‌فصلشان هستند. تیمِ مورینیو مقابلِ پاریس سن ژرمن، غیر از 10 دقیقه‌یِ ابتدایی بسیار سنگین بود و بازی را کاملا دستِ حریف داده بود. تا اینکه ویلیان به زمین آمد و تعادل را کمی به سودِ چلسی کرد. اما آرسنال در بهترین فرمِ خودش به سر می‌برد و بازیکنانش مثلِ نیمه‌یِ دومِ فصلِ پیش به شدت با هم هماهنگ شده‌اند.
قطعا نمی‌شود و نباید بر اساسِ بازی‌هایِ پیش‌فصل سرنوشتِ تیم‌ها در فصلِ جدید را پیش‌بینی کرد. اما آرسنال و چلسی یک هفته‌یِ دیگر برایِ فتحِ اولین جامِ سال، باید در کامیونیتی شیلد مقابلِ هم قرار بگیرند. مورینیو خیلی دوست دارد فصلِ جدید را با یک جام شروع کند، اما با چیزی که فعلا دیده‌ایم، تیمِ آرسن ونگر بسیار آماده‌تر از حریف برایِ فتحِ کامیونیتی شیلد است.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-26 11:18:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر