فهرست
فغانی: به‌خاطر مصاحبه علیه تاج به مراسم برترین‌ها دعوت نشدم
فغانی: به‌خاطر مصاحبه علیه تاج به مراسم برترین‌ها دعوت نشدم

فغانی: به‌خاطر مصاحبه علیه تاج به مراسم برترین‌ها دعوت نشدم

آی اسپورت - از چند روز پیش از برگزاری مراسم انتخاب برترین‌های لیگ شنیده می‌شد قرار است از علیرضا فغانی و تیم داوری که در فینال جام ملت‌های 2015 آسیا قضاوت کرده بودند، تقدیر شود اما در این مراسم خبری از این اتفاق نبود. فغانی در این باره می‌گوید:« دعوتی از ما برای شرکت در این مراسم صورت نگرفت. قرار بود در این مراسم از ما تقدیر شود اما فکر می‌کنم مصاحبه‌های ما  در مورد مهدی تاج و اختلافاتی که در مورد دستمزد داوران داشتند، به مذاق آقایان خوش نیامد و به همین دلیل ما را دعوت نکردند. ظاهرا محسن ترکی هم بین گزینه برترین داور قرار داشت اما به دلیل صحبت‌هایی که در خصوص داوری انجام داده بود، نام او هم در بین برترین‌ها قرار نگرفت. این مسئله باعث شد دو کمک داور دیگر هم چوب این قضیه را بخورند. متاسفانه آقایان نمی‌توانند انتقادات را بشنوند و دوست دارند به‌به و چه‌چه بشنوند. فریدون اصفهانیان چند روز پیش مصاحبه کرده بود که تیم داوری در جام ملت‌ها در بین گزینه‌های برترین داوران قرار نمی‌گیرند اما از آنها تقدیر خواهد شد. ما نیازی نداریم پس از چند ماه بخواهند از ما تقدیر کنند، چرا که به این مسائل عادت کرده‌ایم. عادت دارم آن چیزی که واقعیت داشته باشد را به جان بخرم و از گفتن آن ترسی ندارم. برای من مهم نبود که در این مراسم حضور نداشتم و اگر هم دعوت می‌کردند، در مراسم شرکت نمی‌کردم. آقایان پس از فینال جام ملت‌ها حتی به خودشان زحمت ندادند تماس بگیرند، چه برسد به اینکه تقدیر کنند. موفقیت تیم داوری ایران در جام ملت‌ها به جامعه داوری برمی‌گردد و آقایان هیچ کاری برای داوری نخواهند کرد و این موضوع ادامه خواهد داشت. امیدوارم افرادی که آمده‌اند، دیدشان را تغییر دهند و دنبال تبلیغات نباشند.»

کد خبر:9402
 
  ۴  
آی اسپورت
2015-07-26 12:24:14
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۱
گند زدی به لیگ توقع تقدیر وتشکر هم داری؟؟
سعید
يكشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۰۵
تاج ، کفاشیان ، بهروان ، ساکت ، دوستان صمیمی فغانی هستند ، نبود فغانی هم تو این مراسم برای پاک کردن قضاوت عمدی فغانی بود .
جواد
يكشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۰۷
واقعا برای سازمان لیگ متاسفم که این جوری با یه داور بین المللی برخورد می کنن
سبلان
يكشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۵۷
کفاشیان وتاج وفغانی بیشرف های فوتبال ایران بی عرضه های فوتبال کفاشیان بروگوسفنداتوبچرون فغانی هم سگ گله کن تاجم خرت شماروچه به فوتبال شما که باپول ناموستون ومیفروشین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر