فهرست
ستاره‌ای که دیده نمی‌شود: شریفی باز هم جایزه نبرد!
ستاره‌ای که دیده نمی‌شود: شریفی باز هم جایزه نبرد!

ستاره‌ای که دیده نمی‌شود: شریفی باز هم جایزه نبرد!

آی اسپورت - مهدی شریفی، بزرگترین ناکام انتخاب برترین‌های لیگ برتر است. یک سال قبل او با وجود زدن 7 گل در 9 بازی آخر فصل، جایزه بهترین پدیده فصل را به محمد عباس‌زاده واگذار کرد و امسال هم جایزه بهترین مهاجم لیگ را به مهدی طارمی باخت. او حتی بین 3 کاندیدای این عنوان هم نبود. لوسیانو ادینیو، فصل پیش با زدن 20 گل و ساختن 9 گل، موفق‌ترین مهاجم لیگ برتر محسوب می‌شد و بعد از او مهدی شریفی با 12 گل و 6 پاس گل در رده بعدی قرار داشت. شریفی فصل پیش هم مثل لیگ سیزدهم، به مرور اوج گرفت و در 5 هفته پایانی با زدن 5 گل و دادن دو پاس گل، نقش ویژه‌ای در قهرمانی سپاهان داشت. با این وجود، امسال هم انتخاب کننده‌های مراسم سازمان لیگ ترجیح دادند به جای ادینیو یا شریفی، مهدی طارمی را به عنوان برترین مهاجم فصل انتخاب کنند. طارمی فصل پیش 5 گل کمتر از شریفی زد و یک پاس هم کمتر از مهاجم سپاهان برای هم تیمی‌هایش ساخت. اگر قرار بود سازمان لیگ بخاطر نبود ادینیو در ایران و گرفتن غیابی جایزه آقای گلی روی نام این مهاجم برزیلی خط قرمز بکشد، شریفی چه روی کاغذ و چه نقش تاثیرگذار در قهرمان سپاهان جدی‌ترین گزینه عنوان بهترین مهاجم فصل محسوب می‌شد.
جالب اینجاست عنوان بهترین پدیده سال که برای طارمی منطقی‌تر به نظر می‌رسید، به ارسلان مطهری داده شد تا مهاجم گلزن سپاهان به جای حضور روی سن جایزه گرفتن طارمی و مطهری را تماشا کند. شریفی برای دومین سال پیاپی، از جایزه‌ای که شایستگی‌اش را داشت دور ماند.

کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-07-26 14:57:47
نظر دهید

۴ نظر
saeed
يكشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۴۱
به دلیل اینکه میخوان یکی از سکو ها متعلق به سرخابیها باشه در حقش جفا شد،پارسال که به ادعای بسیاری از فوتبالیهای واقعی مثل علی کریمی پدیده سال بود،امسال هم به این صورت حقش خورده شد بعد هم دوباره یه عده متوهم میان میگن فدراسیون اصفهانی
-
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۵۵
شریفی هیچی نیست
دو کلمه حرف حساب
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۱۷
بله باز هم میگیم فدراسیون اصفهانی! چون چیز کم ارزشی مثل بازیکن یا تیم برتر رو که یک عنوان الکی بیش نیست از خودشون میگیرند و لی با دستهای پشت پرده قهرمانی رو در چند دقیقه آخر میدن به تیمهای محبوبشون!! از برنامه ریزی لیگ و چینش داورها و رسیدگی به تخلفات تیمهای اصفهانی مثل آبهای آلوده و ... چیزی نمیگم شاید یکم خجالت بکشید!!
رضا
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۴۲
حتی توی سه تا انتخابی که وجود داره بیشتر مواقع افراد شایسته نیستن، حتی توی انتخاب بهترین هم همیشه ابهام وجود داره!!
میشه فرایند نحوه سه تا انتخاب اولی و همچنین انتخاب بهترین رو توضیح بدین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر