فهرست
تلاش کمالوند برای احیای محبوبیت: از کیانی تا دقیقی
تلاش کمالوند برای احیای محبوبیت: از کیانی تا دقیقی

تلاش کمالوند برای احیای محبوبیت: از کیانی تا دقیقی

آی اسپورت - اتفاقات بازی تراکتورسازی و گسترش فولاد، هیچوقت از ذهن تراکتوری‌ها پاک نمی‌شود. تیم آبی شهر تبریز، اول بازی توسط هواداران حریف تشویق شد اما آخر بازی حاشیه‌های زیادی به وجود آورد. در این مدت، بسیاری از هواداران تراکتورسازی در شبکه‌های اجتماعی علیه گسترش فولاد متحد شدند و تاکید کردند دیگر خواهر خوانده‌ای در لیگ برتر نخواهند داشت. با این وجود، اتفاقات آخر فصل و جدایی کاپیتان‌های تراکتورسازی از این باشگاه به کمالوند و گسترشی‌ها فرصت داده تا محبوبیت‌ از دست رفته‌شان در تبریز را احیا کنند.
در روزهایی که بیشتر بومی‌های تراکتورسازی از این باشگاه جدا شدند، گسترش فولاد اسدی کاپیتان سابق تراکتورسازی را نگه داشت و با کیانی کاپیتان فصل پیش این تیم قرارداد بست. کمالوند محمد نصرتی مدافع سابق تراکتورسازی و سعید دقیقی زننده گل قهرمانی تراکتوری‌ها در جام حذفی را هم به گسترش فولاد برد. نصرتی و دقیقی، هنوز محبوبیت بسیار زیادی بین تبریزی‌ها را دارند. بستن تیم با نیمی از بازیکنان بومی و حضور چهره‌های محبوبی مثل کیانی، دقیقی، اسدی و نصرتی در گسترش فولاد، می‌تواند تماشاگران تبریزی را با این باشگاه آشتی دهد. البته به شرطی که آن‌ها تیم آبی شهرشان را بخاطر بازی پرحاشیه فصل قبل بخشیده باشند.

کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-26 17:00:36
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
يكشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۵۰
بخشیدنی در کار نیست!
red wolf
يكشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۵۱
گسترش فولاد تیم دوست داشتنی هست ولی تا وقتی یه عده اًدم نا پاک در راس این تیم باشن کاری به جای این تیم نداریم و با تیمای دیگه لیگ فرقی برای ما ندارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر