فهرست
مارادونا:مسی برای بهترین بودن به قهرمانی در جام جهانی نیاز ندارد
مارادونا:مسی برای بهترین بودن به قهرمانی در جام جهانی نیاز ندارد

مارادونا:مسی برای بهترین بودن به قهرمانی در جام جهانی نیاز ندارد

آی اسپورت- دیه گو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین که درطول دوران حضورش روی نیمکت مربیگری آلبی سلسته از نمایشهای خیره کننده لیونل مسی درتیمش بهره می برد حالا دوباره به تمجید از این ستاره جوان پرداخته است.

او در مورد مسی گفته:« مسی برای آنکه بهترین بازیکن دنیا باشد، نیازی به قهرمانی در جام جهانی ندارد. البته جام جهانی 2014 برزیل برای مسی تست خوبی از نظر شخصیتی خواهد بود.جام جهانی می تواند فرصت خوبی برای انتقام باشد. »

 مارادونا که این روزها به عنوان سفیر ورزشی امارات متحده عربی مشغول به کار است در گفت وگو با روزنامه لاناسیون در این باره یادآوری کرده که به نظر می رسد که همه چیز آماده است تا مسی در جام جهانی بدرخشد و به این نکته اشاره کرده که آرژآنتین در مسیر قهرمانی مبارزه سختی با تیم های مدعی قهرمانی از جمله اسپانیا، آلمان و برزیل خواهد داشت. او ادامه داد:«اسپانیا، آلمان و برزیل جزو مدعیان قهرمانی هستند. برزیل خط دفاع فوق العاده ای دارد. اگر ثانیه ای به خط دفاعی تیم ملی برزیل فکر کنید، نام شش یا هفت بازیکن به ذهنتان می آید ولی اگر به خط حمله آنها فکر
 کنید، فقط نام نیمار به یادتان می آید.»

دن دیگو درمورد عملکرد مسی در تیمش در جام جهانی 2010 گفت:« مسی در جام جهانی آفریقای جنوبی هم در تیم من استثنایی کار کرد. او عالی بود ولی کسی این را نگفت. چرا مسی به گل نرسید؟ او در مقابل تمام دروازه بانان عملکرد خوبی داشت. به لطف سن و سال مسی وتجربیاتی که در طول این سالهااندوخته، جام جهانی پیش رو برایش عالی خواهد بود.»

دن دیگو با مروری بر جام جهانی 2010 ادامه داد:« بعد از باخت مقابل آلمان، مسی به من نزدیک شد و من به او گفتم که زمان زیاد و جام جهانی های فراوانی پیش روست که می توان در آنها انتقام گرفت. من این را از ته دلم گفتم. مسی به شدت گریه می کرد.»

آرژانتین در گروه خوبی در جام جهانی 2014 قرار گرفته و با تیم های بوسنی، ایران و نیجریه همگروه است؛ البته دن دیگو معتقد است که باید محتاطانه رو به جلو نگاه کرد.

غزال زیاری

     
آی اسپورت
2014-03-08 14:06:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر