فهرست
گزارش تمرین پرسپولیس/ ابراز صمیمت برانکو با بازیکنان
گزارش تمرین پرسپولیس/ ابراز صمیمت برانکو با بازیکنان

گزارش تمرین پرسپولیس/ ابراز صمیمت برانکو با بازیکنان

آی اسپورت- پرسپولیس عصر امروز تمرینات آماده‌سازی خود برای دیدار با پدیده مشهد را در ورزشگاه درفشی‌فر دنبال کرد. مهم‌ترین نکات تمرین امروز به صورت زیر است:

- برانکو به‌محض ورود به زمین چمن درفشی‌فر به تک تک بازیکنان تیمش دست داد و صمیمیت خود را با آن‌ها نشان داد. پس از صحبت 10دقیقه‌ای برانکو بازیکنان تمرین را به‌صورت رسمی آغاز کرد.
- سوشا مکانی حضور داشت اما به‌دلیل مصدومیت در تمرین شرکت نکرد. مرتضی قدیمی‌پور و ایمان صادقی از ابتدا زیر نظر ایگو پانادیچ مشغول تمرین شدند. تمریناتی که پانادیچ برای این دو دروازه‌بان در نظر گرفته شود شامل سانتر از جناحین و شوت به دروازه بود.
- بازیکنان پرسپولیس حدود 20 دقیقه زیر نظر مربی بدنساز خود تمرین کردند که این تمرینات شامل انجام حرکات کششی و نرمشی بود. بخش دیگر تمرینات بدنسازی امروز بازیکنان پرسپولیس دویدن‌های سرعتی و استقامتی از میان موانع چیده شده بود.
- در حالی که حدود یک ساعت از تمرین بازیکنان سپری شده بود، بازیکنان به دو تیم نارنجی و بنفش تقسیم شده و به بازی درون‌تیمی فوتبال پرداختند. این در حالی است که برانکو در حین بازی نکات فنی مورد نظرش را به بازیکنانش گوشزد می‌کرد.
- پس از پایان تمرین، تعدادی از بازیکنان به ریکاوری مشغول شدند و شماری دیگر زیر نظر مربی بدنساز به انجام حرکات نرمشی و کشیده پرداختند. رضاییان، نوروزی و کفشگری هم زیر نظر قنبرپور مشغول زدن ضربات ایستگاهی شدند.
- حدود 50 هوادار در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشتند.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-07-26 23:31:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر