فهرست
پنجمین خریدِ تابستانیِ یونایتد: سرخیو رومرو
پنجمین خریدِ تابستانیِ یونایتد: سرخیو رومرو

پنجمین خریدِ تابستانیِ یونایتد: سرخیو رومرو

آی‌اسپورت – خریدهایِ یونایتد همچنان ادامه دارد. سرخیو رومرو، دروازه‌بانی که یکی از عواملِ اصلیِ صعودِ آرژانتین به فینالِ جامِ جهانیِ 2014 و نیمه نهاییِ کوپا امریکایِ 2015 بود، بعد از جدایی از فیورنتینا، با قراردادی 3 ساله به صورتِ بازیکنِ آزاد به منچستر یونایتد پیوست.
رومرو که دورانِ موفقی در سریِ آ با ویولا نداشت، درباره‌یِ این انتقال می‌گوید: «خیلی خوشحالم که به منچستر یونایتد اومدم. بازی کردن برایِ بزرگترین تیمِ دنیا رویایی بود که محقق شد. لویی ون گال مربیِ بسیار بزرگیه و من برایِ شروعِ این چالش جدیدِ زندگیم لحظه شماری می‌کنم.»
رومرو پیش از این هم در آ.زد. آلمارک بینِ سال‌هایِ 2007 تا 2009 تحتِ رهبریِ لویی ون گال بازی کرده بود. حالا ون گال دروازه‌بانی که در نیمه نهاییِ جامِ جهانی در ضرباتِ پنالتی، هلندِ او را ناکام کرده بود را یک بارِ دیگر در تیمِ خودش می‌بیند: «سرخیو دروازه‌بانِ بسیار با استعدادیه. خیلی خوشحالم که دوباره او را در تیمم دارم. سرخیو جامِ جهانیِ فوق‌العاده‌ای را پشتِ سر گذاشت. البته این چیزیه که باید فراموش کنم!»
ورودِ سرخیو رومرو به یونایتد به شکلِ حتمی دورانِ ویکتور والدس را در این تیم به پایان می‌برد. رومرو حالا دروازه‌بانِ دومِ یونایتد، بعد از داوید دخئا است. اما با توجه به نمایشِ بسیار امیدوارکننده‌یِ سم جانستون در تورِ آمریکا، شاید ون گال در فکرِ فروشِ آندرس لیندگارد، و قرار دادنِ او به عنوانِ دروازه‌بانِ سومش باشد.
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-27 10:15:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر