فهرست
کوکه: مسی و رونالدو؟ من سوارس را انتخاب می کنم
کوکه: مسی و رونالدو؟ من سوارس را انتخاب می کنم

کوکه: مسی و رونالدو؟ من سوارس را انتخاب می کنم

آی اسپورت- کوکه هافبک تیم اتلتیکو مادرید می گوید بازیکنی که از پیوستن او به اتلتیکو خوشحال می شود مهاجم لیورپول سوارس است و اعتقاد دارد سوارس برای "لوس کولکونروس" بسیار گران است.

سوارس با 24 گلی که برای لیورپول در دیدارهای این فصل به ثمر رسانده فصلی رویایی را در آنفیلد سپری کرده است و در بین گلزنان برتر قاره ی اروپا صدرنشین است.

پس از اینکه از کوکه در مورد جذب رونالدو، مسی یا سوارس در فصل نقل و انتقالات پرسیده شد، وی گفت چون اعتقاد دارد جذب مسی و رونالدو برای اتلتیکو ناممکن است او سوارس را انتخاب می کند.

او به مارکا گفت:«فکر می کنم جذب رونالدو و مسی ناممکن است، بنابراین سوارس را انتخاب می کنم. اما در حال صحبت کردن از مقدار زیادی پول هستیم.»

وقتی از او در مورد اینکه ترجیح می دهد برنده ی لالیگا شود یا جاک جهانی او افزود:«این سوال پیچیده ای است. اما من هر دو را می خواهم. اتلتیکوتیم من است. جایی که همیشه برای آن بازی می کنم و تیم ملی مانند خانه است. من از 15 سالگی برای آن ها بازی می کنم.»

منچسر یونایتد از مدت ها پیش علاقه اش به کوکه را نشان داده است و آن ها برای بستن قرارداد با این بازیکن در ماه ژانویه نماینده ی باشگاه را به مادرید فرستادند. اگرچه این بازیکن 22 ساله تاکید دارد از بودن در مادرید خوشحال است.

«من از بودن در اینجا خوشحالم اما کسی در مورد آینده چیزی نمی داند، امیدوارم کورتوآ هم با ما بماند.»

     
آی اسپورت
2014-03-08 15:26:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر