فهرست
متس هوملز: چرا در دروتموند ماندم
متس هوملز: چرا در دروتموند ماندم

متس هوملز: چرا در دروتموند ماندم

 آی‌اسپورت – حداقل دو سالی می‌شود که شایعاتِ بازار نقل و انتقالات نامِ متس هوملز را هر روز به یکی از تیم‌هایِ بزرگِ اروپایی مرتبط می‌کند. شروعِ فاجعه‌بارِ دورتموند در فصلِ پیش هم یکی دیگر از دلایلی بود که این شایعات را داغ‌تر می‌کرد و تقریبا همه بر این باور بودند که با پایانِ دورانِ یورگن کلوپ، دورانِ هوملز در ایدونا پارک هم به پایان خواهد رسید.
اما سرنوشتِ متس هوملز و بوروسیا دورتموند چرخش دراماتیکی خورد: «روزهایی بود که دوست داشتم از تیم بروم و روزهایی بود که دوست داشتم بمانم. اما برایِ رفتن باید صد در صد مطمئن می‌شدم. باید مطمئن می‌شدم که این تصمیم از هر جهت درست است، اتفاقی که برایم نیفتاد. وقتی داشتم در موردِ آینده‌ام تصمیم می‌گرفتنم، با توماس توخل حرف زدم و خیلی از چیزی که گفت خوشم آمد. او سریع به اشتباهاتِ فردیِ من اشاره کرد. وقتی مربی‌ای قصد دارد من را مجاب به ماندن کند، دوست دارم واضح حرف بزند و پشتِ کلمات مخفی نشود. حرف زدن با توخل مجابم کرد که اگر باهاش کار کنم، دوباره قوی می‌شوم. حالا وزنم را نسبتِ به فصلِ پیش کم کرده‌ام و دارم به فرمِ خوبم می‌رسم.»
هوملز باور دارد که توخل می‌تواند بایرن مونیخ را از تختِ سلطنتش پایین بکشد: «در آلمان تیم‌هایِ زیادی در زمین و حتی خارج از زمین از بایرن می‌ترسند و گاهی احساس می‌کنی از قبل خودشان را بازنده می‌دانند. اما وقتی توخل در مانیتس بود، اصلا چنین حسی به تیمش نداشتی. این روحیه است که باعث می‌شود بهش اطمینان کنم.»
بایرن مونیخ سه بوندسلیگایِ اخیر را برده و دورتموند پیش از آن دو فصل را پشتِ سرِ هم برده بود.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-27 12:12:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر