فهرست
ترنسفرِ تابستانی: یووتیچ فردا در میلان مدیکال می‌دهد
ترنسفرِ تابستانی: یووتیچ فردا در میلان مدیکال می‌دهد

ترنسفرِ تابستانی: یووتیچ فردا در میلان مدیکال می‌دهد

آی‌اسپورت – استفان یووتیچ، مهاجمِ 25 ساله‌یِ من سیتی طبقِ اعلامِ رسمیِ باشگاهِ اینتر فردا در میلان تستِ مدیکال می‌دهد تا به نراتزوی بپیوندد. یووتیچ در دورانِ حضورش در لیگِ برتر با مدصومیت‌هایِ زیادی دست به گریبان شد و همین مسئله او را از ترکیبِ اصلی دور نگاه داشت.
روبرتو مانچینی، مربیِ اینتر و مربیِ سابقِ من سیتی درباره‌یِ این ترنسفر می‌گوید: «ما به یک مهاجم نیاز داریم، چون در حالِ حاضر فقط دو بازیکن در این پست داریم. من وقتی در سیتی بودم سعی کردم یووتیچ را بخرم، اما او بعد از دورانِ من به این تیم آمد. یووتیچ می‌تواند به عنوانِ مهاجمِ مرکزی، مهاجمِ دوم و حتی وینگر بازی کند.»
یووتیچ در دو سال تنها 11 بار از ابتدا برایِ سیتی در لیگ به زمین رفت و تصمیمِ مانوئل پیگرینی در موردِ حذفِ او از لیستِ نیمه‌یِ دوم چمپیونز لیگِ فصلِ پیش، به اعتراف خودش "کارش را تمام کرد." حالا مانچینی که پیش از این تلاش کرده بود شاگردانِ قدیمیِ دیگرش از جمله یایا توره و جیمز میلنر را به اینتر ببرد، یووتیچ را به لیگی باز می‌گرداند که، قبل از انتقالش به من سیتی، درخششِ چشمگیری در آن داشت.
اما شاید یووتیچ آخرین بازیکنِ من سیتی نباشد که در این تابستان به اینتر منتقل می‌شود. شایعات خبر از پیشنهادِ 20 میلیون یوروییِ نراتزوی برایِ ادین ژکو می‌دهند.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-27 12:39:41
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۲۴
بابا به خدا گفتن ((پزشکی)) هزار بار راحت تر از ((مدیکال)) هست. چرا این سایت داره تلاش می کنه واژه های انگلیسی رو که شکر خدا نتونستن تا الان بین کلمات فارسی بخت برگشته جا باز کنن، توی ادبیات ما جا بده؟! ((ریلیز کلاوز))، ((ترایو))، ((چمپیونزلیگ))، ((CL))!!، ((مدیکال))؟!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر