فهرست
توهمِ درخشان؛ انتقاد بیخود نکنید!
توهمِ درخشان؛ انتقاد بیخود نکنید!

توهمِ درخشان؛ انتقاد بیخود نکنید!

آی‌اسپورت- حمید درخشان شخصیت جالبی دارد. در روزهایی که موتور تیم علی دایی هنوز راه نیافته بود، چشم بسته تیم محبوبش را به باد انتقاد می‌گرفت. در آخر هم بیان می‌کرد که فقط خودش می‌تواند این تیم را رو به راه کند. سرانجام دایی با اشک رفت و درخشان با لبخند آمد. اما حمیدخان هم دوای درد آن پرسپولیس زخمی نبود. نتایج درخشان چیزی شبیه به فاجعه بود. پنج دیدار متوالی لیگ را شکست خورد. تماشاگران از نمایش تیمش راضی نبودند. خریدهای نیم‌فصلش که واویلا. مازیار زارع پنالتی تیمش را گرفت. فقط و فقط زورش به استقلالِ قلعه‌نویی رسید. 
سرانجام میزان نارضایتی هواداران به جایی رسید که دیدارهای پرسپولیس در استادیوم خالی از تماشاگر برگزار می‌شد. عده محدودی هم که در آزادی حضور داشتند، تیم محبوب‌شان را هو می‌کردند تا حمیدخان هر چه زودتر قید نتایج درخشان را بزند و بار سفر جمع کند. آن تیم تا حوالی منطقه سقوط هم پیش رفت.
حالا حمید درخشان در جواب به انتقادات نیلسون، پاسخ جالبی می‌دهد: «همه می‌دانند که من تیم را وسط لیگ تحویل گرفتم و وقتی تحویل دادم که در آسیا صدرنشین گروهش بود. دربی را هم که بردیم. بعضی‌ها چشم‌شان را می‌بندند و دهانشان را باز می‌کنند. عملکرد ما نیازی به توضیح ندارد و همه چیز مشخص است. به نظرم این صحبت‌ها از روی عناد مطرح شده است.»
آقای درخشان روزهایی که برانکو و دایی را به باد انتقاد می‌گرفت را فراموش کرد. و البته روزهای پس از جام ملت‌ها و انتقاد به تفکرِ کی‌روش. البته شاید انتقادات استاد درخشان منطقی و فنی بوده اما صحبت‌های نیلسون در فصلی که گلرهای پرسپولیس فاجعه بودند غیرمنطقی است! برای ادامه صحبت‌های فنی آقای درخشان هم صحبتی نکنیم بهتر است. همه می‌دانیم که پرسپولیس درخشان نیازی به توضیح ندارد. 


کد خبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-27 17:07:33
نظر دهید
۲ نظر
عباس
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۴۴
مرتیکه بوتاکسی چرا نمیگی تو لیگ چه گندی زدی
حسین
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۲۰
حمید خان داره اینجا تلف میشه بفرستیمش اروپا بلکه اونا یه چیزی ازش یاد بگیرن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر