فهرست
تضاد حرف و عمل در مدیران استقلال؛ ترس از فرهاد؟
تضاد حرف و عمل در مدیران استقلال؛ ترس از فرهاد؟

تضاد حرف و عمل در مدیران استقلال؛ ترس از فرهاد؟

آی‌اسپورت- بایگانی شدن شماره پیراهن فرهاد مجیدی داغ‌ترین سوژه آبی‌ها شده است. داستان از آن جایی شروع شد که جاسم کرار در تمرین این تیم با لباس شماره هفت وارد زمین شد. پس از آن هم کرار در واکنش به این حرکت، مثل همیشه جواب داد: «به کسی مربوط نمی‌شود که من چه شماره‌ای می‌پوشم.»
اما یاغی آبی‌ها در نظر نگرفته بود که با این صحبت‌ها مقابل محبوب‌ترین آبی‌پوش استقلال قرار می‌گیرد. مجیدی هم در صفحه ایسنتاگرامش نوشت که کسی برای پوشیدن این پیراهن از او اجازه نگرفته است. همین چند کلمه کافی بود تا کرار را مجبور کند تا دیگر به این شماره دست نزند. پس از این اتفاق، پای هواداران و پیشکسوتان زیادی به این موضوع باز شد. پیشکسوتان قریب به اتفاق هم‌نظر بودند که مجیدی اسطوره نیست و نباید این لباس بایگانی شود. 
اما در سطح مدیران و کادرفنی استقلال که تصمیم‌گیرنده این موضوع هستند هنوز به جواب قاطعی نرسیدند. هر روز یکی از اعضای کادر مدیریتی و فنی باشگاه اعلام می‌کند که خود فرهاد مجیدی هم راضی به بایگانی شدن این لباس نیست. حتی افشارزاده در میان صحبت‌هایش تیکه‌هایی هم نصیب مجیدی می‌کند و با قدرت اعلام می‌کند که این شماره در بایگانی نیست. اما باز هم در تمرینات آبی‌ها خبری از شماره هفت نیست. به نظر می‌رسد که مدیران استقلال قصد دارند به رسانه‌ها القا کنند که ترسی از تهدیدهای مجیدی ندارند. اما در عمل، گوش به فرمان آقای شماره هفت هستند. 


کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-27 14:04:49
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۰۵
رائول فقط دو سال تو شالکه بازی کرد شمارشو بایگانی کردند.به خاطر اینکه دیگه نمیتونن کسی مثل رائول رو تو تیمشون داشته باشن و به همین دلیل شماره هفت استقلال هم تا وقتی کسی مثل فرهاد پیدا شه بایگانی میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر