فهرست
نکته روز: لطف دایی، قلعه‌نویی و کاظمی به محمدها
نکته روز: لطف دایی، قلعه‌نویی و کاظمی به محمدها

نکته روز: لطف دایی، قلعه‌نویی و کاظمی به محمدها

آی‌اسپورت- علیرضا محمد هم برای خودش آسانسوری راه انداخته است. هر فصل در لیگ‌های مختلف ایران می‌چرخد. از لیگ برتر به لیگ یک می‌رود و از آنجا به لیگ دو. حتی سابقه داشته فصل قبل مستقیما از لیگ برتر به لیگ دو رفت و حالا هم همین راه را برگشت. در کل نام تیم و شرایط مالی و منطقه‌ای تیم اهمیت چندانی برای محمد ندارد. فقط کافی است که نام سرمربی تیم فرهاد کاظمی باشد. محمد به جز پرسپولیس و گهر دردود، در سایر تیم‌هایی که توپ زد حداقل نیم فصل شاگرد کاظمی بوده است.
علیرضا محمد در چند فصل اخیر به قدری نمایش ضعیفی داشت که یک نیم فصل هم در لیگ برتر دوام نیاورد و سایر زمان‌های فصل یا در لیگ یک و دو توپ می‌زد یا مشغول استراحت بود. اما دایی فرهاد نشان داد که همچنان از علاقه‌اش نسبت به شاگرد قدیمی کم نشده و پس از نیم فصلِ ناامیدکننده در لیگ دو، باز هم محمد را به لیگ برتر رساند.
بازیکن‌هایی مثل علیرضا محمد در فصل اخیر کم نیستند که با حضور قلعه‌نویی، دایی و کاظمی صاحب تیم شدند. فصل گذشته با تصویب قانون سازمان لیگ که هر تیم موظف به جذب پنج بازیکن زیر بیست‌وسه بود، بازیکنایی چون محمد، نیکبخت، کاظمیان جایی در ترکیب تیم‌ها نداشتند. اما در این چند روزعلی دایی و قلعه‌نویی با تاخیر در انتخاب تیم فصل بعدشان مجبور شدند، تمام بازیکنان مسن را صاحب تیم کنند. راهی که حالا فرهاد کاظمی هم می‌رود.


کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-27 15:06:11
نظر دهید

۱ نظر
الهامی
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۰۳
سلام عذرخاهم شماچرا اینقدر حب وبغض نسبت به دایی دارید؟دایی تا الان بیشترین جوان باکیفیت رو تحویل لیگ وفوتبال ملی داده الانم جز ۴خرید جدید تیم صبا و۳بازیکن فصل پیش بالای ۳۰سال درتیم نگه نداشته و بازیکنان جوان خوبی روهم امسال به فوتبال معرفی میکنه البته شاید در مورد اقای قلعه نوعی درست باشه چون ایشون هیچ بازیکن جوان وخوش اتیه ای بجز امیدابراهیمی به فوتبال معرفی نکرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر