فهرست
استراتژی جالب فولاد/ ریسکوچیچ و کانون اصلاح و تربیت!
استراتژی جالب فولاد/ ریسکوچیچ و کانون اصلاح و تربیت!

استراتژی جالب فولاد/ ریسکوچیچ و کانون اصلاح و تربیت!

آی اسپورت- فولادی ها در سال های اخیر، یکی از تیم های پرهزینه نقل و انتقالات بوده اند. روند خرید بازیکن در تابستان 94 در این باشگاه اما شباهتی به باشگاه های متمول ندارد. آن ها به سراغ بازیکنانی رفته اند که یا تمام فصل گذشته نیمکت نشین بوده اند و یا فصل موفق را پشت سر نگذاشته اند.


حسین ابراهیمی در نفت تهران نیمکت نشین بوده است،مهدی دغاغله خیلی کم در پرسپولیس بازی کرده و اکبر ایمانی در ذوب ذخیره به شمار می رفته است. فولادی ها دو خرید جالب دیگر نیز دارند. دو بازیکن که در پایان فصلی پرحاشیه، پیراهن باشگاه جنوبی را خواهند پوشید. اولی رضا خانزاده که بعد از درگیری با یک هوادار از پرسپولیس کنار گذاشته شد و دومی امیرحسین فشنگچی که در لیگ چهاردهم به لحاظ فنی و اخلاقی عملکرد قاجعه باری در پیکان داشت و حالا با کمتر از نیمی از مبلغ قراردادش با پیکان، به فولاد رفته است.


استراتژی کاملا ریسکی اسکوچیچ، خرید بازیکنانی است که پتانسیل خوب بودن را دارند اما این اواخر نتوانسته اند از این پتانسیل بهره چندانی ببرند. دراگان در صورت بازگرداندن این مهره ها به فرم ایده آل، تیم فوق العاده ای در اختیار خواهد داشت. شاید فشنگچی هم در بازگشت به همکاری با سرمربی سابق اش در ملوان، دوباره آفای پاس گل لیگ برتر باشد. 

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-27 15:44:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر