فهرست
عکس ویژه: همه‌ی امیدهای مظلومی
عکس ویژه: همه‌ی امیدهای مظلومی

عکس ویژه: همه‌ی امیدهای مظلومی

آی اسپورت - سرمربی استقلال در درون دروازه مهدی رحمتی، در خط دفاع حاج محمدی و میثم مجیدی، در خط هافبک روزبه چشمی و در خط حمله جابر انصاری را جذب کرده است. دیگر بازیکنی که دیروز به همراه این بازیکنان قراردادش را ثبت کرده و در این عکس هم دیده می‌شود، فرشید اسماعیلی پدیده جوان فجر سپاسی است. مظلومی امیدوار است این بازیکنان ضعف‌های فصل پیش اسقلال در پست دروازه‌بان، مدافع میانی، مدافع چپ، هافبک دفاعی و مهاجم کناری را جبران کنند. شاید در این صورت، یک سال بعد به جای دو تیم سقوط کرده آلومینیوم و مس، از مظلومی با اولین قهرمانی استقلال بدون قلعه‌نویی یاد شود.

کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-27 17:07:03
نظر دهید
۳ نظر
-
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۵۵
الومینیوم و مس؟ مظلومی زمانی هدایت اون دو تیم رو قبول کرد که طقوطشون تقریبا قطعی شده بود و واسه موندن به معجزه نیاز داشتن, اشتباه کرد , همین, در ضمن همه مظلومیو با چوبله کردن لنگیا میشناسن
مهرداد
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۰۸
بابا چرا هی مینویسین پروپیچ نمیاد. فوقش اینه که هفته اول نمیاد. از هفته دوم بازیکن آزاد محسوب میشه و استقلال یا هر تیم دیگه میتونه جذبش کنه.
-
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۲۷
زرررررررررررررررررشک این کلاهگیس مال این حرفها نیست چهار تا برد شانسی و با اشتباهات داوری و یاری فدراسیون و جک تری دی آورده فکر کرده مورینیو ست؟؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر