فهرست
قاب ویژه؛ حق با سید جلال بود؟
قاب ویژه؛ حق با سید جلال بود؟

قاب ویژه؛ حق با سید جلال بود؟

آی اسپورت – «به نظرم همان ضربه‌ای که بازیکن نساجی در نیمه اول به من زد، کارت قرمز داشت. فکر می‌کنم این بازیکن در دقیقه ۲۰ باید اخراج می‌شد. متأسفانه داور خیلی به ضرر ما سوت زد، هرچند که دو تیم به داوری اعتراض داشتند.» این جمله سید جلال حسینی درباره علی شجاعی بازیکن سایپاست که در نیمه دوم اخراج شد. شجاعی البته در نیمه دوم در دقیقه 63 کارت زرد دوم را به دلیل تکل بی محابا زیر پای کامیابی‌نیا گرفت و از بازی بیرون رفت.

جالب اینکه جواد نکونام و کادر فنی نساجی به شدت به این تصمیم داور اعتراض داشتند. اما بررسی صحنه خطای شجاعی روی سید جلال در اواخر نیمه اول نشان می‌دهد که تا حد زیادی حق با کاپیتان پرسپولیس است. در دقیقه 45 شجاعی با کف استوک‌هایش روی زانوی سید جلال رفت و خطای خطرناکی مرتکب شد.

داور بازی در این صحنه خطا را گرفت و کارت زرد را از جیبش درآورد اما توجهش به حرف‌های بازیکنان پرسپولیس بود که معتقد بودند باید کارت قرمز بدهد. برای همین به صورت بازیکنی که خطا کرد دقت نکرد. شاید برای همین هم بود که وقتی می‌خواست کارت زرد دوم را بدهد حواسش نبود که این کارت زرد دوم شجاعی است و کمکش او را مطلع کرد.

در پایان بازی هم محسن خلیلی که زمانی دستیار علی دایی در سایپا بود و از شجاعی که آن زمان در سایپا بازی می‌کرد شناخت خوبی دارد گفت: «من از آقای دایی پرسیدم چرا بازیکن به این خوبی را از دست دادید؟ که او در جواب گفت به خاطر رفتار خطرناکش در زمین و تکل‌های بی پروایی که می‌زند!»

۲۲    
آی اسپورت
2018-09-13 11:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر