فهرست
علی کریمی:مگر شماره 8 ارثیه من است که واکنش نشان دهم؟
علی کریمی:مگر شماره 8 ارثیه من است که واکنش نشان دهم؟

علی کریمی:مگر شماره 8 ارثیه من است که واکنش نشان دهم؟

آی اسپورت-در مراسم برترین‌های فوتبال ایران در سالن همایش‌های برج میلاد زمانی که علی کریمی به دعوت مجریان مراسم و برای اهدای جایزه بهترین هافبک لیگ‌برتر چهاردهم به روی صحنه رفت، حاضران در سالن به شدت جادوگر را مورد تشویق خود قرار دادند. استقبال مردم و حضار از علی کریمی به قدری بود که باعث تعجب خیلی‌ها شد. جادوگر حتی از بهترین‌های فوتبال ایران هم بیشتر تشویق شد.
تشویق شدید حضار در سالن نشان داد هنوز هم از محبوبیت بالایی برخوردار هستید و حتی بیشتر از بازیکنان، مردم برای شما دست زدند.
نه، این حرف را نزنید! حضار در سالن لطف داشتند اما در همین فوتبال جوانان شایسته‌ای هستند که می‌توانند نامی بلندآوازه پیدا کنند. آنها باید بیشتر تشویق شوند. فوتبال علی کریمی تمام شده و نوبتی هم باشد نوبت جوان‌ترهاست.
به نظر شما مشکل اصلی فوتبال ایران کجاست؟ آنچه که عیان است به قول معروف چه حاجت به بیان است. به نظر من فوتبال اگر خواهان موفقیت است باید همان راه والیبال را برود. آنچه امروز ما از تیم‌ملی والیبال می‌بینیم و لذت می‌بریم، محصول زحمات دو دهه مدیران کاربلد فدراسیون والیبال است. آنها زحمت‌کشیدند، برنامه‌ریزی و استعدادیابی کردند تا امروز والیبال ما به جایگاه کنونی برسد. (با حرارت بیشتری ادامه می‌دهد) رسم شده در فوتبال ایران همه رئال‌مادرید و بارسلونا را مثال می‌زنند در حالی که والیبال خودمان جلوی چشم ماست. ما باید از همین والیبال الگو بگیریم، بارسا و رئال پیشکش!
اخبار پرسپولیس را که دنبال می‌کنید؟ شنیدیم گفته‌اید این باشگاه خریدهای خوبی در فصل نقل و انتقالات نداشته است؟
من گفتم زود قضاوت نکنید. باید لیگ شروع شود و بعد ببینیم پرسپولیس خریدهای خوبی داشته است یا نه. به شخصه هوادار پرسپولیس هستم و دوست دارم تیم محبوبم در لیگ پانزدهم موفق شود. حیف است تیمی با قدمت و بزرگی پرسپولیس دستش به جام نرسد و مردم و طرفداران هم همین را می‌خواهند. من هم از ته دل آرزو می‌کنم پرسپولیس در فصل آینده بتواند هوادارانش را خوشحال کند.
خبر دارید که شماره 8 پرسپولیس قرار است به احمد نوراللهی برسد؟ (خیلی خونسرد) مبارکش باشد!
یعنی نمی‌خواهید هیچ واکنش خاصی نسبت به این اتفاق نشان بدهید؟
نه، این یک اتفاق طبیعی است. شماره 8 که ارثیه علی کریمی نیست. همان‌طور که این شماره پیراهن از ناصر محمدخانی‌ها، مجتبی محرمی‌ها و... به من رسید حالا هم قرار است به یک جوان باانگیزه برسد. من در این رابطه نظر خاصی ندارم. امیدوارم هرکس این شماره را بپوشد، موفق شود و مبارکش باشد.
راستی مدتی است دوباره بحث آشتی‌کنان شما و علی دایی سوژه اهالی فوتبال و رسانه‌ها شده است. نظر شما در این رابطه چیست؟ یعنی فوتبال ایران مشکل دیگری غیر از آشتی‌کنان ما دو نفر ندارد؟ بهتر است بروید به موضوعات مهم‌تر برسید. واقعاً که نمی‌دانم....
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-27 20:06:42
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۲۸
ام الفساد
-
دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۰۴
ولی خیلی ها که یک صدم افتخارات تو رو نداشتند فکر میکنند شماره پیراهن جزو اموال شخصی شونه!!!
حسین
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۰۹
سپاهانیم و واقعا به پرسپولیسیا به خاطر داشتن چنین بازیکنی اینقدر رک که ذره ای چاپلوسی تو وجودش نیس حسادت میکنم. خیلی مردی خییییلییییییییییییی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر