فهرست
گزارش تمرین پرسپولیس:بهترین مهاجم لیگ دروازه‌بان شد!
گزارش تمرین پرسپولیس:بهترین مهاجم لیگ دروازه‌بان شد!

گزارش تمرین پرسپولیس:بهترین مهاجم لیگ دروازه‌بان شد!

آی اسپورت- تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس امروز از ساعت 18 در ورزشگاه درفشی‌فر با حضور همه بازیکنان برگزار شد که این تمرین با حاشیه‌هایی هم همراه بود که در زیر می‌خوانیم.
سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در تست آمادگی جسمانی روز گذشته دچار آسیب‌دیدگی جزئی شده بود امروز با حضور در ورزشگاه درفشی‌فر دقایقی به صورت اختصاصی دور زمین دوید و سپس برای زدن وزنه به سالن بدنسازی ورزشگاه درفشی‌فر رفت.
2 دروازه‌بان پرسپولیس از ابتدای تمرین زیر نظر مربی دروازه‌بانان تمرینات دروازه‌بانی را انجام دادند که این تمرین شامل گرفتن توپ از جناحین و دفع کردن ضربات پنالتی بود.
همانند روز گذشته بازیکنان لباس‌های شرکت مجید را به تن کردند و این در حالی است که پرسپولیسی‌ها برای تهیه البسه خود با شرکت آل‌اشپورت به توافق رسیدند.
توپ‌های مورد استفاده بازیکنان پرسپولیس از نکات جالب توجه تمرین امروز بود چرا که عده‌ای از توپ‌ها متعلق به مسابقات داخلی و تعداد دیگری از توپ‌ها مربوط به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود.
بخش دیگری از تمرین امروز بازیکنان به بازی فوتبال مربوط می‌شد به طوری که بازیکنان به دو تیم نارنجی و طوسی تقسیم شده و به بازی فوتبال پرداختند. در این تمرین برانکو تاکید زیادی داشت که بازیکنان در دادن پاس سرعت عمل داشته باشند و هر گاه بازیکنی توپ را بیش از اندازه پیش خود نگه می‌داشت با تذکر سرمربی پرسپولیس روبرو می‌شد.
در لحظاتی که بازیکنان مشغول استراحت بودند لحظاتی مهدی طارمی که چند شب پیش در مراسم برترین‌های فوتبال به عنوان بهترین مهاجم لیگ ایران انتخاب شد درون دروازه ایستاد و بازیکنان برای او شوت می‌زدند که گفتنی است مهاجم پرسپولیس عکس‌العمل‌های خوبی بر روی این توپ‌ها داشت.
     
آی اسپورت
2015-07-27 20:39:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر