فهرست
یاوری :پاکی فقط روی کاغذ وجود دارد!
یاوری :پاکی فقط روی کاغذ وجود دارد!

یاوری :پاکی فقط روی کاغذ وجود دارد!

آی اسپورت - محمودیاوری سرمربی فجر در مصاحبه با آی اسپورت از لزوم کنترل بر مسابقات لیگ در هفته های پایانی می گوید. او نگران هفته های پایانی است اگرچه شرایط تیمش رو به رشد بوده است . 
شرایط تیم در تعطیلات چگونه است؟
ما پس از پیروزی برابر ذوب آهن بر روی آینده تیم برنامه ریزی کردیم و حدود یک هفته اخیر به طور مرتب بدنسازی داشتیم و کلاس‌های تخصصی تغذیه و روانشناسی تیم را پیگیری کردیم. امروز تمامی اعضای تیم عازم کیش هستیم تا دو بازی تدارکاتی و تمرینات مناسبی در این جزیره داشته باشیم. در این مدت بیشتر هدفمان تمرین کردن خواهد بود، پس از اردوی کیش به شیراز برگشته و در روزهای 25 و 26 اسفند دو بازی تدارکاتی در شیراز خواهیم داشت و پس از آن تمرینات تیم به مدت 4 روز تعطیل شد و از روز دوم فروردین تمامی بازیکنان و اعضای کادرفنی برای ادامه لیگ دور هم جمع خواهیم شد.
چقدر به بقای تیم فجر در لیگ برتر امیدوارید؟
میزان امیدواری من یک شانزدهم است. تیم فجر به مانند تمامی تیم‌های حاضر در لیگ برتر شانس باقیماندن در این رقابت‌ها را خواهد داشت.
چه دیدگاهی درباره بازی‌های آینده فجر دارید؟
بر روی کاغذ بازی‌های ما مقدار اندکی از سایر رقبای ما آسان تراست اما  من امیدوارم تمامی این نتایج واقعا تنها در مستطیل سبز تعیین شود .من معتقدم تا امروز در حق تیم ما اجحاف شده و در 6 بازی تیم فجرسپاسی از داوران و کمک داوران ضربه خورده است و پاکی فقط روی کاغذ معنا می دهد.  مطمئنا اگر این مسائل اتفاق نمی‌افتاد تیم ما اکنون شرایط بهتری داشت. امیدوارم 3 بازی باقیمانده ما در لیگ برتر و سایر رقبایمان به طور هم زمان برگزار شود تا حرف و حدیث و مشکلات احتمالی پیش نیاید. از کمیته محترم داوران خواهشمند برای رقابت تیم‌های بالای جدول و پایین جدول از بهترین داوران خود استفاده کنند و به همه داوران این نکته را گوشزد نمایند که عدالت را سرلوحه کار خود قرار دهند. من از این موضوع ترس دارم که در حق ما که یک تیم شهرستانی بوده و کسی صدای فریاد ما را نمی‌شنود اجحاف شود وگرنه بچه‌های ما خیلی خوب تمرین می‌کنند و تمام اعضای تیم به فکر پیروزی تیم هستند ولی ممکن است مسائل حاشیه ای و موضوعات پنهان پشت پرده به تیم ما ضربه بزند. امیدوارم تمامی مسئولان فدراسیون، سازمان لیگ و کمیته داوران پیگیر سلامت تمامی مسائل عیان و نهان فوتبال باشند تا مسائل جانبی و عوامل پشت پرده نتوانند مانع از موفقیت تیم جوان و سالم ما بشوند.
     
آی اسپورت
2014-03-08 18:32:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر