فهرست

آرسنال شرایط مونتولیوو را بررسی کرده است

آی اسپورت- به گفته ی مدیر برنامه های ریکاردو مونتولیوو، هافبک آث میلان، آرسنال شرایط این بازیکن را بررسی کرده لی به گفته ی او، ترک سن سیرو برای این هافبک ایتالیایی بسیار سخت خواهد بود.

توپچی‌ها در بازار نقل و انتقالات زمستانی، به دنبال هافبکی برای جایگزینی آرون رمزی مصدوم بودند که توانستند کیم کالستروم را به صورت قرضی از اسپارتاک موسکو در اختیار بگیرند که این بازیکن نیز مصدوم شد.

به گفته ی جووانی برانچینی، مدیر برنامه های مونتولیوو، یکی از بازیکنانی که ونگر چشم به خرید او داشت ریکاردو بوده و علاوه بر آرسنال، پیشنهادهایی از اتلتیکو مادرید و دورتموند نیز مطرح بوده است.

برانچینی در مصاحبه با Calciomercato گفت: میلان فصل سختی را تا به اینجا سپری کرده و میتوانم این ادعا را داشته باشم که مونتولیوو یکی از بهترینهای آنها بوده است.

وی به قدری برای تیم اهمیت داشت که بازوبند کاپیتانی به او سپرده شده است. او به باشگاهی که با آن قرارداد دارد، وفادار است و باشگاه و هواداران او را راضی نگه داشته‌‌اند.

تمدید؟ قرارداد او تا ژوئن 2016 است بنابراین در حال حاضر زمان مناسبی برای صحبت در این رابطه نیست.در این رابطه سال بعد صحبت خواهیم کرد.

پیشنهادی از باشگاه های دیگر بوده؟ بله، پیشنهاداتی از سوی اتلتیکو مادرید، دورتموند و آرسنال مطرح بوده است.

همه ی باشگاه هایی که مطرح کردم به دنبال راه هایی بودند که شرایط حضور مونتولیوو را در تیمشان فراهم کنند. با این حال حس می‌کنم که ترک کردن میلان برای ریکاردو کار بسیار سختی باشد.دلیلش هم حرفهایی بود که پیش‌تر گفتم."

     
آی اسپورت
2014-03-08 17:42:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر