فهرست
گزارش روز: تیم‌های که گلرهای هم‌سطح دارند
گزارش روز: تیم‌های که گلرهای هم‌سطح دارند

گزارش روز: تیم‌های که گلرهای هم‌سطح دارند

آی‌اسپورت- برای لیگ پانزدهم چند تیم هستند که با مشکل حضور دو دروازه‌بان هم‌سطح مواجه می‌شوند. دقیقا همان بلایی که فصل گذشته علی دایی بر سر پرسپولیس آورد و درخشان هم تا یک جاهایی ادامه داد. دیگر نه نیلسون آن گلر مطمئن لیگ سیزدهم بود و نه سوشا به اندازه حضورش در فولاد آماده بود. در این جا نگاهی می‌اندازیم به تیم‌هایی که دو گلر هم‌‎سطح دارند.
 
سوشا مکانی، ایمان صادقی 
اگر هر دوی‌شان با هم درون دروازه پرسپولیس قرار بگیرند باز هم هیچ تضمینی نیست که تیمِ برانکو با ضعف گلر مواجه نباشد. مکانی دچار افت شدیدی شده و صادقی هم هنوز گلر تاپی نشده است. فصل گذشته در این زمان باید سوشا را با نیلسون آماده قیاس می‌کردیم و حالا کارش به جایی رسیده که با گلری متوسط مانند ایمان صادقی مورد مقایسه قرار می‌گیرد. حالا پرسپولیس دو گلر هم‌سطح و معمولی دارد.

 

حامد لک، میلاد فراهانی
فراهانی در چهار دیدار فصل قبل توانست مهرداد طهماسبی آماده را روی نیمکت بنشاند و نیمکت نشین کردنِ لک به مراتب کار ساده‌تری است. احتمالا حامد لک گلر اول علی دایی است. اما دایی پس از چند هفته درگیر فیکس کردن فراهانی خواهد شد.
 
 

مهرداد طهماسبی ،محمدرضا اخباری 
با پیوستن طهماسبی به تراکتورسازی تکلیف دروازه‌بان اول این تیم مشخص شده بود. اما تونی نشان داده که انتخابی دیگر دارد. الیویرا در دیدارهای دوستانه به گلر جوان‌ و ملی‌پوشش بازی می‌داد. احتمال دارد تونی برای حفظ انگیزه به هر دو گلر به صورت چرخشی بازی دهد.

 

رشید مظاهری ، محمد باقر صادقی
یحیی هم دو گلر هم‌سطح در تیمش دارد و نباید اشتباه فصل قبلش را تکرار کند. ذوب‌آهن برای قرار گرفتن در کورس قهرمانی باید از همین حالا دروازه‌بان فصل پیش‌رویش را انتخاب کند.
 


سیدمهدی رحمتی، وحید طالب‌لو
رحمتی و طالب‌لو در حد و اندازه‌های هم نیستند. وحید خیلی سال است که آن گلر آماده سابق نیست. اما به همین سادگی‌ها هم نمی‌گذارد رحمتی احساس آرامش کند.
 

رحمان احمدی ، شهاب گردان
سپاهان تنها تیمی است که دو دروازه‌بانش هیچ مشکلی با هم ندارند. دو گلری که پایه‌های فوتبال را مثل هم گذراندند. هر دو از تیم استان‌شان در مازندران فوتبال را شروع کردند. سپس به لیگ برتر رسیدند. پس از آن به پرسپولیس رفتند و حالا هم در سپاهان هستند. جفت‌شان سابقه بازی ملی هم دارند. اما بدون کوچک‌ترین مشکلی در کنار هم هستند. سن‌شان آنقدر بالا رفته که نیاز به خودنمایی نداشته باشند.کد خبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-07-28 15:18:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر