فهرست
وست برومویچ 0-3 منچستریونایتد:پیروزی آسان خارج خانه ی شیاطین سرخ
وست برومویچ 0-3 منچستریونایتد:پیروزی آسان خارج خانه ی شیاطین سرخ

وست برومویچ 0-3 منچستریونایتد:پیروزی آسان خارج خانه ی شیاطین سرخ

آی اسپورت-منچستریونایتد پس از پیروزی 3-0 مقابل وست بروم به رده ی ششم لیگ برتر صعود کرد.

گل نیمه ی اول فیل جونز و گلهای وین رونی و دنی ولبک در نیمه ی دوم، باعث شد وست بروم خطر سقوط را بیش از پیش احساس کند.

وست بروم بازی را خوب شروع کرد ولی منچستر روی ضد حملات خطرناک نشان داد.

با وجود اینکه خوان ماتا، عدنان یانوزای، وین رونی و رابین ون‌پرسی، از بازی های قبلی بهتر کار می‌کردند ولی این کریس برونت بازیکن وست بروم بود که در دقیقه ی 16 نزدیک به زدن یک گل به خودی به نفع یونایتد بود.

کاپیتان وست بروم، هد مارون فلایینی در دقیقه ی 17 را از روی خط دروازه جمع کرد و پس از آن یوسف مولومبو، توپ را از منطقه ی خطر دور کرد.

دروازه بان سابق یونایتد، بن فاستر که حالا در وست بروم گلری می‌کند، دروازه ی تیم میزبان را نجات داد. هد خوب رافائل در اواسط نیمه ی اول می‌توانست به گل اول تیمش تبدیل شود ولی بن فاستر اجازه ی این کار را نداد.

با وجود واکنش های خوب فاستر، وی نتوانست جلوی گل دقیقه ی 33 یونایتد را بگیرد.فیل جونز با تاثیرگذاری روی ضربه ی ایستگاهی رابین ون‌پرسی موفق شد اولین گل فصلش را به ثمر برساند.

پنج دقیقه بعد، وست بروم روی سانتر کلودیو یاکوب و می‌توانست بازی را به تساوی بکشاند که با ضربه ی ویکتور آنیشبه، این موقعیت خوب از دست رفت.

فاستر بار دیگر خوش شانس بود که به خاطر حضورش در خارج محوطه ی جریمه، مجازات نشد.داور سوت پایان نیمه ی اول را به صدا درآورد و مویس به این کار داور به شدت اعتراض کرد.

وست بروم نیمه ی دوم را خوب شروع کرد و روی حرکت خوب زولات گرا، موقعیت خوبی برای آنیشبه ایجاد شد که با واکنش خوب دخیا روبرو شد.

داور بازی بار دیگر در مرکز توجه ها قرار گرفت. او پس از دومین تکل خشن ون‌پرسی در طول پنج دقیقه، کارت زرد دوم را به وی نشان نداد.

داور پس از خطای ون پرسی روی مورگان آمالفیتانو، تنها به یک تذکر بسنده کرد در حالی که به راحتی می‌توانست او را اخراج کند.

مویس که با خوش شانسی مهاجمش را از دست نداده بود، سریعا وی را با ولبک تعویض کرد.

آنیشبه با قدرت بدنی خوب خودش بارها برای یونایتد خطرساز شد.بازیکن سابق اورتون، با یک سانتر خوب می‌توانست پایه گذار گل تساوی تیمش باشد که با دفع جونز خطر رفع شد ولی موقعیت خوبی برای برونت شکل گرفت که با دفاع خوب رافائل بار دیگر یونایتد از تساوی گریخت.

با وجود بازی خوب وست بروم اواسط نیمه یدوم، این یونایتد بود که با یک گل زیبا توسط وین رونی، فاصله را دو برابر کرد.

پاسکاری زیبا بین رونی، ماتا و رافائل باعث شد مدافع برزیلی، مهاجم انگلیسی را به خوبی با یک سانتر پیدا کند و وین رونی با یک هد دقیق، توپ را به داخل گل فرستاد.

7 دقیقه پس از گل رونی، ولبک روی یک پاس در عمق خوب، توانایی های خود را با یک ضربه ی دقیق به رخ کشید و منچستر 3 امتیاز این بازی را با قاطعیت ازآن خود کرد.

     
آی اسپورت
2014-03-08 19:29:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر