فهرست
چرا تراکتورسازی انتقام می‌گیرد؟ فغانی، لک، سیدجلال!
چرا تراکتورسازی انتقام می‌گیرد؟ فغانی، لک، سیدجلال!

چرا تراکتورسازی انتقام می‌گیرد؟ فغانی، لک، سیدجلال!

آی‌اسپورت- هواداران تراکتورسازی اعلام کردند برنده دیدار نخست لیگ مقابل نفت تهران هستند، چون: «داور بازی فغانی نیست!». مطمئنا قسمت اول ماجرا درست است و برنده دیدار اول لیگ تراکتورسازی است. تراکتوری‌ها برای این دیدار انگیزه فراوانی دارند و می‌خواهند ثابت کنند که اگر اتفاقات غیرفوتبالی در آن دیدار رخ نمی‌داد، با تغییرات در فصل جدید هم نفت تهران حریف این تیم نمی‌شود. هر چند که دو تیم نسبت به فصل قبل تقویت شدند اما خریدهای تراکتورسازی بیشتر به چشم آمد. تی‌تی‌ها سرباز-بازیکن‌های زیادی را جذب کردند که هر تیمی در آرزوی خرید آنها است. تراکتورِ لیگ پانزدهم قوی‌تر از هر تیمی است و به این راحتی‌ها متوقف نمی‌شود. به خصوص خط حمله این تیم که حسابی زهردار شده است. نفت تهران هم دو مدافع میانی‌اش را از دست داد و دوس‌سانتوس و جلال حسینی را اضافه کرد. هر چند که این دو مدافع خیلی بهتر از زوج حاج‌محمدی و پادوانی هستند، اما مطمئنا با توجه به تاخیر سیدجلال برای حضور در تمرینات نفت، هنوز این دو مدافع به هماهنگی لازم نرسیدند و این بهترین فرصت برای خط حمله رویایی تراکتوری‌هاست تا از این ناهماهنگی بهترین بهره را ببرند. همچنین در تراکتورسازی دیگر گلری به نام حامد لک حضور ندارد که گل‌هایی مشابه بخورد و گل به خودی بزند. حالا اخباری و طهماسبی آمدند که نقطه قوت‌شان خنثی کردن تاکتیک اصلی نفت تهران است. این دو گلر روی خروج‌ها بسیار مطمئن عمل می‌کنند. از سوی دیگر بازیکنان تراکتورسازی هم استرسِ از دست دادن قهرمانی را ندارند و در روزی خلوت و آرام می‌توانند دلِ تی‌تی‌ها را خنک کنند.
 
 کد خبر: 9407
  ۷  
آی اسپورت
2015-07-28 18:05:26
نظر دهید

۷ نظر
میرحامد
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۰
الله توکل، امودوموز الله دی
Shouth Azarbayjan is not iran
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۲۰
inshala utajakh
امیر تبریز اوغلی
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۱۲
فغانی در تبریز نیست
تربیز (تبریز یوخ)
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۰۵
دمت گرم حرف دل میلیونها هوادار تراختور را زدی . اللر وار واقعا بوتون تراختور هوادارلارئنن اورک سوزون یازئبسان . اگر او مثل کی دونیا مکافات یئردی دوز اولسا بو فغانی گئرک اوز موکافاتئنا یئتیشه ایشالله . البته فغانی هر گز نمی توانست این عمل کثیف را به تنهایی انجام بده چون خیلی بهتر می دانست که چیکار اش می کنند ولی چون پشت اش خالی نبود و فدراسیون و وزرات ورزش و کمیته داوران و رسانه های جور وارجور مثل سنگر بتنی پشت اش بودند دست به این بازی خطرناک زد والا هر گز و هر گز مرد این حق کشی ها نبود . ضمنا . لطفا ننویسیم اشتباه فغانی چون همچین اشتباهی هر گز نمیتونه اتقاف بیافته 3 بار عمد مطلق . سه بار
-
چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۱۵
چقدر با تعصب برای تراکتور می نویسه! منظورتون از خط حمله ی زهردار تراکتور دقیقا کیه؟ مهرداد بایرامی و فرید بهزادی؟ اینها را اصلا تو خود تبریز هم می شناسند؟!
قوشاچایلیام تراختورچیام
چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۰
ما کاری به این حرفا نداریم. فقط وظیفه امان اینه که روز جمعه بریم استادیوم و از تیممان حمایت کنیم. و اینکارو با عشق میکنیم.
نفتی ها رو با سر و صدامون اجازه نمیدیم اصلا صاحب توپ شوند.
عباس
جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۳۰
بعد اون مقاله خوب و با عدالتتون که علیه زیاده خواهی تبریزی ها نوشتین صد و هشتاد درجه تغییر مسیر دادین چه خبره بابا انقدر تابلو نباشین تو طرفداری
امروز هم نماینده شایسته تهران دوباره خاطره تلخ میسازه براشون ایشالا که این خاطره بد با خوشحالی بعد از گل پیام تکمیل بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر