فهرست
تارتار، اکبر محمدی و یک فصل جذاب/ سرمربیِ در سایه!
تارتار، اکبر محمدی و یک فصل جذاب/ سرمربیِ در سایه!

تارتار، اکبر محمدی و یک فصل جذاب/ سرمربیِ در سایه!

آی اسپورت- توی روزهایی که شائبه های یک فصل بیرون ماندن علی دایی و امیر قلعه نویی در فوتبال ایران از همیشه پررنگ تر به نظر می رسیدند، این دو مربی نیز بالاخره تیم های شان برای فصل پیش رو را انتخاب کردند تا وارد بازیِ جذابِ لیگ پانزدهم شوند. لیگی که حالا تیم های جالب زیادی دارد و پیش بینی می شود که مسابقه های مهیجی را پیش روی مخاطبان فوتبال در ایران بگذارد. هم دایی و هم امیر، وقت بسیار کمی برای ساختن تیم ایده آل شان در قم و انزلی دارند و در این زمان، انتخاب دستیار اول یکی از کلیدی ترین تصمیم های آن ها تلقی می شده است.


شهریار علیرغم استفاده تکراری از برادرش و بهزاد غلامپور در کادر فنی، مهدی تارتار را به عنوان دستیار اول در اختیار خواهد داشت. چهره ای که فصل گذشته در صبا سرمربی بوده و می تواند شناخت و اطلاعات مناسبی از باشگاه را به دایی منتقل کند. امیر قلعه نویی نیز این بار به سراغ اکبر محمدی رفته است. مردی که پیش تر در حلقه مربیان اطراف امیر جایی نداشته اما ناگهان به ملوان برده شده تا راه را برای حضور جوان تر ها در این باشگاه باز کند.


مهدی تارتار و اکبر محمدی، چهره های مهمی برای لیگ پانزدهم خواهند بود. تارتار با سابقه سرمربیگری در لیگ برتر و محمدی با تجربه سرمربیگری در سطوح پایه، حالا به دستیار بودن تنزل پیدا کرده اند اما شاید همین تصمیم، آینده مربیگری آن ها را در مسیر بهتری قرار بدهد. آن ها به نوعی سرمربیان در سایه ملوان و صبا هستند و قرار است فشارِ زیادِ روی شانه های قلعه نویی و دایی را با تصمیم های شان کاهش بدهند. در طول فصل سرمربیان نامدار دو باشگاه با حواشی زیادی دست و پنجه نرم خواهند کرد و آرام کردن اوضاع فنی تیم، وظیفه مهمی است که بر عهده این دو نفر خواهد بود. چهره هایی که دور از چشم رسانه ها و بدون فشار هوادار و مدیر، تمرکز و آرامش کافی برای پیاده کردن ایده های شان در تیم را به دست می آورند.
کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-07-28 18:19:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر