فهرست
خبر بد: بلیت فروشی تماما الکترونیکی لیگِ پانزدهم
خبر بد: بلیت فروشی تماما الکترونیکی لیگِ پانزدهم

خبر بد: بلیت فروشی تماما الکترونیکی لیگِ پانزدهم

آی اسپورت- بلیت فروشی اینترنتی رقابت های لیگ برتر بیشتر از انکه یک فرصت برای فوتبال ایران تلقی شود، تبدیل به یک تهدید برای لیگ برتر شد. مهدی تاج بارها در طول فصل گذشته به کاهش تعداد تماشاگران به خاطر اینترنتی شدن بلیت ها اشاره کرد و این وعده را داد که در فصل جدید بلیت های بیشتری در گیشه به فروش برسند. اطلاعیه جدید سازمان لیگ اما در جهت مخالف با این وعده ها قرار گرفته است. بر اساس اعلام سازمان لیگ، قرار شده همه بلیت های استادیوم آزادی در طول فصل به صورت اینترنتی به فروش برسند و قرار نیست هیچ بلیتی در گیشه فروخته شود.


البته که فروش اینترنتی بلیت، یک تصمیم مدرن در فوتبال است اما همگام شدن با کشورهای اروپایی تنها باید در شرایی رقم بخورد که سازوکار لازم نیز برای هماهنگی وجود داشته باشد. در استادیومی که هنوز صندلی هایش شماره دار نیستند و هیچ تضمینی برای نشستن روی صندلی در صورت بلیت داشتن در بازی های شلوغ وجود دارد و در فوتبالی که مدیران اش ممکن است بارها و بارها در طول فصل برنامه لیگ را عوض کنند، صحبت از بلیت اینترنتی و پیش خرید تنها به خالی تر شدن سکوهای آزادی ختم می شوند.


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-07-28 18:52:36
نظر دهید
۲ نظر
میرحامد
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۳۵
خبر بد! کجاش بده والا پارسال چند بازی آسیایی تراختور یه ذره اذیت شدیم اما بازیای لیگ خیلی راحت، اصلا دو ثانیه ام انتظار نکشیدیم، سال اول صعود خیلی اذیت شدیم واسه بلیط اما از سال دوم خدا جعفری رو خیر بده راحت شدیم، فقط بازیای آسیایی ام همین مدلی کنن خیلی خوب میشه و ضمنا من پارسال بلیط بازی نفت رو خریدم، اما یه ساعت قبل بازی رفتم صندلی نبود، یادگار 80 هزار صندلی داره، 120 هزار بلیط فروخته بودن آخرم گفتن صد هزار
عباس
پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۱۲
کم کم جا میفته گیر ندید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر