فهرست
گزارش تمرین استقلال/ نگرانی مظلومی از مصدومان
گزارش تمرین استقلال/ نگرانی مظلومی از مصدومان

گزارش تمرین استقلال/ نگرانی مظلومی از مصدومان

آی اسپورت- تنها دو روز به اولین دیدار استقلال در لیگ برتر فصل جدید باقی‌مانده و این تییم آخرین تمرینات آماده‌سازی خود را برگزار می‌کند. استقلال روز پنجشنبه در مشهد به مصاف سیاه‌جامگان خواهد رفت. آبی‌پوشان عصر امروز در زمین شماره 2 ازادی تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی برگزار کرد. مهم‌ترین نکات تمرین امروز به صورت زیر است:

- مثل روزهای گذشته دروازه‌بانان استقلال کمی زودتر به زمین چمن رفته و با حسین ترابپور تمرین کردند.
- یعقوب کریمی مثل روز گذشته در اختیار بدنساز استقلال قرار گرفت و همراه با حسینی و ریوالدو در ابتدای تمرین به دویدن دور زمین پرداخت.
- خسرو حیدری و میلاد فخرالدینی دو بازیکن مصدوم استقلال امروز در تمرین شرکت نکردند. پرویز مظلومی نگران این موضوع بود که این دو نفر احتمالا نمی‌توانند پنجشنبه به میدان بروند و در خصوص نحوه تاکتیک‌های تیمش با دستیاران خود گفت‌گو‌ کرد.
- بازیکنان پس از گرم کردن به بازی دستش‌ده پرداختند و سپس زیر نظر کادرفنی کارهای تاکتیکی را انجام دادند. سپس بازیکنان در قالب دو تیم به فوتبال درون تیمی پرداختند که حدود 30 دقیقه طول کشید.
- استقلال فردا از ساعت 11 آخرین تمرین خود قبل از دیدار با سیاه‌جامگان را برگزار خواهد کرد و قرار است بازیکنان ناهار خود را در مسیر فرودگاه مهرآباد صرف کنند و از ساعت 14:30 تهران را به مقصد مشهد ترک کنند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-07-28 21:39:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر