فهرست
پیشکسوت استقلال: قلعه‌نویی شبانه از انزلی فرار می‌کند!
پیشکسوت استقلال: قلعه‌نویی شبانه از انزلی فرار می‌کند!

پیشکسوت استقلال: قلعه‌نویی شبانه از انزلی فرار می‌کند!

آی اسپورت- حسن روشن، پیشکسوت استقلال، در گفتگویی حرف‌های جالبی را در مورد حضور قلعه‌نویی در ملوان بیان کرد. روشن که شدیدا از ماندن قلعه‌نویی در ملوان بدون مالک گله‌مند است توصیه کرد تا او هرچه زودتر قید این تیم را بزند. روشن گفت: "ای کاش امیر قلعه نویی به توصیه پورحیدری و فتح الله زاده که از دوستانش هستند گوش می کرد و این فصل استراحت می‌کرد. با وضعیت بغرنجی که ملوان دارد او پس از دو یا سه باخت باید نصف شب از انزلی فرار کند چون هواداران ملوان صبر ندارند که یک مربی غیر بومی سرمربی تیم‌شان باشد و نتیجه هم نگیرد. قلعه نویی برای آنکه شب در ماشین نخوابد یا هر هفته خانه اش را در انزلی عوض نکند بهتر است تا دیر نشده از حضور در ملوان بدون صاحب منصرف شود."


کد خبر: 9401
  ۴  
آی اسپورت
2015-07-28 22:21:47
نظر دهید

۴ نظر
سعید
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۲۷
یه کم از افتخارات آقای روشن در امر مربی گری برامون بگین ..یه تنه با نصف لیگ درگیره
-
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۰۷
دست از سر قلعه نویی بردار پیشکسوت.......
-
چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۰۰
امیر خان یادت هست با طرفداران تراکتور چکار کردی هزار تا شرط مسخره گذاشتی واسه تمدید حالا انزلی خوش میگذره از زندگی لذت ببر
ملوانی
چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۲۷
روشن نسخه استقلالی مایلی کهنه . آدمی حسود و کم بین که دوست داره درباره هر چیزی اضهار نظر کنه . مردم انزلی مدتهاست که اصرار دارند مربی ملوان بومی نباشه حتی مربی خارجی فصل قبل ملوان با اینکه نتیجه نگرفت تا بازی آخر مورد حمایت هوادارها بود چون مردم می فهمیدند که تقصیر مربی نبوده و تیم بد بسته شده .
در مورد قلعه نوعی اتفاقا مردم ممنونش هستند که با این شرایط ملوان رو ترک نکرده و محبوبیتش زیاد تر هم شده .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر