فهرست
اینفوگراف: مقایسه‌یِ چارلز آرانگویئز با کریستوف کریمر
اینفوگراف: مقایسه‌یِ چارلز آرانگویئز با کریستوف کریمر

اینفوگراف: مقایسه‌یِ چارلز آرانگویئز با کریستوف کریمر

آی‌اسپورت – بعد از نمایشِ چشمگیرِ آرانگوئیز در جامِ جهانیِ 2014 همه انتظار داشتند فصلِ پیش او را در اروپا ببینند. اما هافبکِ شیلی در لیگِ برزیل و تیمِ اینترناسیونال باقی ماند. یک سال بعد کوپا امریکا یک بارِ دیگر استعدادِ بالایِ او را به رخِ همه کشید. آرانگویئز در این تونمنت بدل به یکی از کلیدی‌ترین مهره‌هایِ تیمِ خورخه سمپائولی در راهِ قهرمانی شد. تنها خورخه والدیویا، همبازیِ آرانگویئز در کوپا امریکایِ 2015 بیشتر از او پاسِ کلیدی داد (16 به 14). در واقع آرانگوئیز به اندازه‌یِ لیونل مسی در این تورنمنت پاسِ کلیدی داد.
حالا هافبکِ دفاعیِ شیلی در آستانه‌یِ پیوستن به بایر لورکوزن است. با توجه به رفتنِ گونزالو کاسترو و بازنشستگیِ سیمون رولفس، تیمِ راجر اشمیت نیازِ زیادی به هافبکی از جنسِ آرانگوئیز داشت. اگر این انتقال قطعی شود اشمیت می‌تواند در سیستمِ محبوبش 1-3-2-4، کنارِ لارس بندر، یکی از آرانگوئیز یا کریستوف کریمر را که از دورانِ قرضی‌اش از مونشن گلادباخ بازگشته، قرار دهد و خطِ میانیِ مستحکمی ببندد.
در اینفوگرافِ بالا مقایسه‌یِ آماریِ فصلِ پیشِ این دو هافبک را می‌بینید. مشخص است که آرانگوئیز گزینه‌یِ بهتری برایِ رویکردِ هجومی و کریمر گزینه‌ای مطمئن‌تر برایِ رویکردِ دفاعی است.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-29 10:33:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر