فهرست
آنچلوتی : ایسکو به فیکس شدن نزدیک است
آنچلوتی : ایسکو به فیکس شدن نزدیک است

آنچلوتی : ایسکو به فیکس شدن نزدیک است

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی ، مربی ایتالیایی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با لوانته حاضر شد ، از مصدومیت آربلوا ابراز تاسف کرد و شرایط تیم را روبراه دانست .
شرایط رختکن :
"جو را آرام و پر امید می بینم . همه حواس جمعی دارند . بازیکنان به خوبی اهمیت همه بازیها را درک می کنند . در هر بازی سعی می کنیم به بهترین شکل آماده شویم . تا کنون تیم خیلی خوب بوده است اما حالا خیلی مهم است . انگیزه بسیار بالایی داریم . "‌

مصدومیت آربلوا :"‌بدشانسی آورد . امروز شرایطش را بررسی می کنیم . حالا باید چند روز دیگر استراحت کند . این خوب نبیست چرا که بازیکن بسیار مهمی برای ماست . نه تنها به خاطر کیفیت های تدافعی بلکه به خاطر تجربه و گذشته اش . "‌

شرایط بدنی په په :" از ناحیه شکم مشکل داشت . امروز خوب تمرین کرد و فردا تصمیم می گیریم که بازی کند یا خیر . "

شام دادن به تیم :"‌من تیم را به شام دعوت نکردم . پولش را زیدان حساب کرد . خوب شد که من دعوتشان نکردم چرا که نمی شود همیشه من  حساب کنم (می خندد) . جو خوبی وجود دارد . هیچ مشکلی وجود ندارد . باید به خوبی تمرکز داشته باشیم ، مقابل یک تیم منسجم بازی خواهیم کرد که خیلی خوب بازی می کند . باید با شهامت و جسارت آماده شویم . "‌

لوانته :" در بازیهای اخیر خیلی خوب بوده اند .پس از بازیهای خوبشان اعتماد به نفس دارند . باید صبور بود . آسان نیست که مقابل سیستم تدافعیشان بازی کنیم . "

تیم را چطور می بینید ؟‌: "‌از نظر بدنی و ذهنی روبراه هستیم . تلاش می کنیم تا این شرایط را حفظ کنیم اما آسان نیست . این مسئله از نظر ذهنی هم خیلی مهم است چرا که پشت هر بازی فشار زیادی وجود دارد و این خیلی مهم است . "

هفته آرام پس از بازیهای ملی :"‌هیچ بازیکنی در این هفته مشکلی نداشت و به همین علت فردا همه آمادگی کامل خواهند داشت .

اهمیت ژابی و ایارامندی :" بازگشت ژابی آلونسو خیلی مهم بود و باعث بهرت شدن تیم شد . این خیلی مهم است که بازیکنان چطور هستند . ایارامندی هم خیلی بهتر شده و اعتماد به نفس و شخصیت بالاتری دارد . در مورد ایارامندی یک مشکل انضباطی داشتیم و ممکن بود جنجالی شود اما عذرخواهی کرد و به نظرم مشکلی وجود نخواهد داشت . "

محرومیت دستار سیمئونه :" نمی توانم در این باره نظری داشته باشم . گاهی آسان نیست که روی نیمکت آرام ببینی . مشخص است که حرکتش اضافه کاری بود . فکر نمی کنم که در دربی دوباره چنین اتفاقی بیافتد . "

شکوفایی بنزما :"‌با تیم و سبکش احساس راحتی می کند . خوب تمرین کرده است و به او اعتماد داریم . همیشه پایان هر تلاشی نتیجه ایست . "

راز شرایط خوب تیم :"‌رابطه میان بازیکنان خیلی مهم است . این رابطه میان تیمی است که در آن افرا دزیادی کار می کنند . مهم است که بین طرفین احترام وجود داشته باشد ."

آمادگی بدنی تیم :"‌برنامه ریزی بدنی خود را با تفکر لالیگایی عوض نکردم . درست است که در تیم بعضی چیزها عوض شد . روی ریکاوری تمرکز بیشتری داشتیم چرا که بازیهای زیادی انجام می دهیم . این خیلی مهم است چرا که خستگی بدنی نباید وجود داشته باشد . "

ایسکو :"‌یک ماه است که با هم صحبت می کنیم و فرصت حضور در پست هافبک هجومی را نداشت . مقابل اتلتیکو و در تیم امید اسپانیا خیلی خوب بازی کرد . به فیکس شدن خیلی نزدیک شده است . ممکن است که ماجرایش شبیه به سیدورفی شود که در ابتدا هافبک هجومی بود اما به مرور عقب تر کشیده شد . در مورد ایسکو هم ممکن است که همین اتفاق بیافتد اما با ده سال سن کمتر . "

     
آی اسپورت
2014-03-08 20:14:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر