فهرست
استقلال باید ببرد!
استقلال باید ببرد!

استقلال باید ببرد!

آی اسپورت - تساوی با پرسپولیس آن هم در آخرین لحظات بازی هم نتوانست منتقدان سرسخت فکری را آرام کند، این افراد که تعدادشان کم هم نیست فکری و همکارانش را به عنوان کادر فنی قدر و کاربلد قبول ندارند. معتقدند فکری در شهرآورد ترسو بازی کرد و همین باعث شد تا تیم پرسپولیس جسورانه‌تر به دروازه‌ استقلال حمله کند. فکری باید ثابت کند که اندیشه‌های او برای سعادتمندی آبی‌‌پوشان به درد بخور است. او می‌داند در چه راهی قدم گذاشته است و برای پیمودن این راه عزمی جرم دارد فکری باید ثابت کند نه اهل جا زدن است و نه اهل باج دادن مخصوصاً به افرادی که می‌خواهند با حرف‌ها و کارهای‌شان جایی در کنار استقلال و حاج محمود برای خود دست و پا کنند.

 حتی زمزمه هایی که از تحرک برخی‌ها به گوش می‌رسد که می‌خواهند به نوعی استقلال و فکری را زمین گیر کنند تا همان داستان همیشگی رخ دهد هم نباید در عزم جزم فکری خللی ایجاد کند. غلبه بر تراکتور آماده و پرمهره فرصت خوبی است تا استقلال و کادر فنی‌اش خود را از زیر باز فشار انتقادات و اعتراضات که بسیاری از آن بی‌انصافی است رها سازد. تراکتور در تبریز تیم خطرناکی است حتی اگر هواداران پرشورش حضور نداشته باشند، اما آبی‌‌پوشان در سال‌های اخیر نشان داده‌اند راه بردن تیم تبریزی را در یادگار امام بهتر بلد بوده‌اند. برد چهار گله‌ فصل قبل آبی‌‌پوشان در روز درخشش شیخ دیاباته آبی‌ها را امیدوار کرده تا با یک بازی خوب و منسجم اتفاق خوب فصل قبل را بار دیگر تکرار کنند.

 دیاباته تشنه‌ گل‌زنی است و به شدت دنبال اثابت توانایی‌های خود او بازیکن نیمکت و حضور نصفه و نیمه در بازی‌ها نیست، هر چند این روزها ارسلان و قائدی آماده و قبراق نشان داده‌اند و در دو بازی متوالی موفق به گشودن دروازه‌ حریفان شده‌اند اما نگاهی خریدارانه به شیخ دوست‌داشتنی استقلال هم جای دوری نمی‌رود.

 باید دید و منتظر ماند که برای فردا محمود فکری و همکارانش چه ایده‌ای رو می‌کنند تا از تبریز سرد با دلی گرم و امید وار به پایتخت دودآلود برگردند. هواداران استقلال نباید خود را با دعوای افرادی قاطی کنند که قصد اول و آخرشان برداشتن سهم بزرگ از استقلال است. چه آن‌هایی که فنی نیش می‌زنند و چه آن‌هایی که مدیریتی خنجر فرو می‌کنند. کار هوادار، هواداری است؛ آن‌ هم از استقلال که موجب ارج و قرب خیلی‌ها شده است از بازیکنان تا مربیان، حتی افرادی که این روزها به مشاور و برنامه نویس وزارت ورزش تبدیل شده‌اند. اگر استقلال از تبریز دست پر برگردد امید بسیاری برای شیطنت آفرینی به یأس تبدیل خواهد شد هرچند اگر هواداران با حاج محمود باشند مطمئناً آزار دادن فکری به جایی نخواهد رسید.

۶    
آی اسپورت
2021-01-17 16:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر