فهرست
گزارش: محافظتِ داورانِ جزیره از ادن ازار
گزارش: محافظتِ داورانِ جزیره از ادن ازار

گزارش: محافظتِ داورانِ جزیره از ادن ازار

آی‌اسپورت – ادن ازار فصلِ پیش با 180 دریبلِ موفق تکنیکی‌ترین بازیکنِ لیگ برتر بود. طبیعی است که میزانِ خطا رویِ چنین بازیکنِ تکنیکیِ از سایرین دیگر باشد. در واقع در مجموعِ و فصلِ گذشته، رقبایِ چلسی 203 بار رویِ ازار خطا کرده‌اند. نفرِ دوم در این جدول رحیم استرلینگ است با متحمل شدنِ 157 خطا. فاصله‌یِ زیادِ ازار و استرلینگ از این منظر قابلِ توجه است.
اما برایِ اینکه ببینیم داوران از پاهایِ هنرمندِ وینگرِ بلژیکیِ چلسی محافظت می‌کنند یا نه باید آمارِ دیگری را بررسی کنیم. بر اساسِ آمارِ اپتا، از 114 خطایی که فصلِ پیش رویِ ازار انجام شده، 24 تایش کارت به همراه داشته است. این یعنی یک کارتِ زرد بابتِ هر 4.8 خطا، یا به بیانی دیگر 21 درصدِ خطاهایی که رویِ ازار انجام شده، باعثِ کارت گرفتنِ خاطی شده است.
جالب است که هیچ بازیکنی در لیگِ برتر در این زمینه آماری بالاتر از آمارِ ازار نداشته است. در این جدول رحیم استرلینگ 15 کارت از حریف گرفته (15.9 درصد)، سادیو مانه 13 تا (17.1 درصد) و الکسیس سانچز 12 تا (16.7 درصد). با در نظر گرفتنِ اینکه درصدِ کارت به خطایِ انجام شده رویِ ازار در فصلِ 2013-2014 تنها 11.2 بود، به وضوح مشخص است که حمایتِ دوران در طولِ 2 سالِ گذشته از او بیشتر شده است.
با اینکه مورینیو هنوز حسی از ناعدالتی و هدف قرار گرفته شدنِ ستاره‌اش از سویِ بازیکنانِ خشنِ حریف دارد، اما حقیقت این است که داورانِ جزیره بیش از هر بازیکنِ دیگری در فصلِ گذشته از ادن ازار محافظت کرده‌اند.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-29 13:28:19
نظر دهید

۱ نظر
Gatab City
چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۲۴
جمع کنین این آمار مزخرف رو فقط دارن آزار رو میزنن بازی با ساوتمتون که یادتونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر