فهرست
آندو :آقای فتح الله زاده پول بازیکنان را جور کنید / 6، 7 بازیکن استقلال بیش از 70 درصد پول گرفته‌اند
آندو :آقای فتح الله زاده پول بازیکنان را جور کنید / 6، 7 بازیکن استقلال بیش از 70 درصد پول گرفته‌اند

آندو :آقای فتح الله زاده پول بازیکنان را جور کنید / 6، 7 بازیکن استقلال بیش از 70 درصد پول گرفته‌اند

ای اسپورت - آندو تیموریان بعد از یک فصل خوب فوتبالی حالا در تلاش برای بازگشت از مصدومیت است . ایران ورزشی با این بازیکن ارزشمند مصاحبه ای انجام داده است:

چند روزی از عمل جراحی که روی دستت انجام دادی می‌گذرد، شرایطت چطور است؟
 بهتر است، خوب شده‌ام.
چه شد که دوباره مصدوم شدی و تحت عمل جراحی قرار گرفتی؟
 این اتفاقی بود که در جریان بازی استقلال و الشباب برایم پیش آمد. پیش از این در بازی ایران و کره‌جنوبی کتفم دچار شکستگی شد، دکتر رازی هم خیلی خوب عمل کرد اما در بازی با الشباب برخورد کوچکی با بازیکن الشباب داشتم که از همان ناحیه دچار مشکل شدم. در عکس اولیه که از دستم گرفتند متوجه نشدند چه مشکلی برایم پیش آمده اما در عکس دوم مشخص شد همان دستم دچار شکستگی شده که باید تحت عمل جراحی قرار می‌گرفتم. بنا به صلاحدید دکتر رازی جراحی کردم.
خیلی‌ها معتقدند نبود آندو تیموریان، استقلال را دچار مشکل می‌کند؛ نظر خودت چیست؟
 مصدومیت جزو فوتبال است اما زمان بدی مصدوم شدم و نمی‌توانم در بازی با الریان استقلال را همراهی کنم. امیدوارم شرایطم بهتر شود. هفته بعد دوباره نزد دکتر می‌روم تا ببینم شرایطم چطور است. هر وقت پزشک معالجم اجازه دهد تمرین می‌کنم تا به مسابقات برگردم.
طبق صحبت‌های دکتر نوروزی تو باید با محافظی که برای دستت می‌سازند در مسابقات حاضر شوی؟
 باید احتیاط کنم، تازه عمل کرده‌ام و ممکن است که هر نوع بی‌احتیاطی مشکل تازه‌ای برایم به وجود آورد. برای حفظ سلامتی‌ام با گارد به بازی‌ها برمی‌گردم.
با توجه به شرایطی که پیش آمده به نظر می‌رسد استقلال شرایط سخت و حساسی دارد!
 شرایط استقلال از اول فصل همینطور بوده و چیزی تغییر نکرده. از اول فصل چندین و چند مصدوم و محروم داشتیم و مسائل دیگری هم تیم را رنج می‌داد.
و مسائل مالی بخش عمده‌ای از این مشکلات است!
 بحث مالی حل نشده، همیشه هم همینطور بوده است. دست امیر قلعه‌نویی همیشه خالی بوده. هیچ‌وقت 25 بازیکن را یکجا نداشته و با این شرایط پیش رفته است. فکر می‌کنم امیر قلعه‌نویی کار بزرگی انجام داده و با درایت تاکنون تیم را دوم جدول نگه داشته.
اما بیش از هر وقت، الان مشکلات مالی خودش را نشان داده. قاضی حاضر نیست تمرین کند، اکبرپور مصاحبه تند و تیزی کرده و ...
 من هم مشکل مالی داشتم. برادرم با فتح‌ا..‌زاده صحبت کرد و بخشی از این مشکل حل شد. نمی‌گویم این بازیکنان حق ندارند؛ به‌هرحال شغل آنها همین فوتبال است و حق و حقوق‌شان را می‌خواهند. قاضی، اولادی و اکبرپور یا هر بازیکن دیگر نمی‌دانم قراردادشان چیست اما حق دارند به خاطر مسائل مالی و مشکلاتی که دارند شاکی باشند و آقای فتح‌ا...زاده باید این پول را یک‌طوری جور کند و به بازیکنان بدهد.
اکبرپور در مصاحبه‌اش گفته بود که یک بازیکن در استقلال به اندازه هفت نفر پول گرفته است. چقدر این مساله را تایید می‌کنید؟
 متاسفانه در فوتبال ایران هر کس حق و حقوقش را می‌خواهد آدم بدی می‌شود. من می‌گویم نه تنها یک بازیکن بلکه 6، 7 بازیکن نزدیک 70 درصد از قراردادشان را گرفته‌اند. به سیاوش احترام می‌گذارم، بازیکن بزرگی است و قصد نداشته علیه هم‌تیمی‌هایش صحبت کند. اکبرپور حقش را می‌خواهد، همانطور که من پولم را می‌خواستم اما مطمئن هستم سیاوش علیه بازیکنان دیگر صحبت نمی‌کند.
با توجه به مشکلات و نیمکت خالی استقلال فکر می‌کنید این تیم بتواند در لیگ قهرمان شود؟
 از اول فصل همین نیمکت خالی را داشتیم. 10 نفر بودیم که تمرین می‌کردیم و حدود 3، 4 بازیکن هم از تیم امید استقلال می‌آوردند تا با ما تمرین کنند. قلعه‌نویی با نداشته‌ها به اینجا رسید نه با داشته‌ها! ما سه بازی مهم پیش رو داریم اما استقلال شخصیت قهرمانی دارد و می‌تواند با همین مشکلات قهرمان لیگ شود.
بازی‌های آسیایی چطور؟ به نظر می‌رسد قطری‌ها برنامه‌ریزی کرده‌اند و قوی شده‌اند و نمایندگان دیگر ایران در آسیا را اذیت کرده‌اند.
 ما سهل‌انگار بودیم که اولین بازی را واگذار کردیم. قطری‌ها هم قوی نشده‌اند و برنامه‌ریزی ندارند. ما اگر بدشانسی نیاوریم صعود از مرحله مقدماتی دور از دسترس نیست.

     
آی اسپورت
2014-03-10 12:08:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر