فهرست
گزارش: برنامه‌یِ فشرده‌یِ میلان و زمانِ کم میهایلوویچ
گزارش: برنامه‌یِ فشرده‌یِ میلان و زمانِ کم میهایلوویچ

گزارش: برنامه‌یِ فشرده‌یِ میلان و زمانِ کم میهایلوویچ

آی‌اسپورت – میلان و میهایلوویچ در هفته‌یِ اول مقابلِ فیورنتینا قرار می‌گیرند. این بازیِ یعنی رویاروییِ میهایلوویچ و مونتولیو مقابلِ تیمِ سابقشان، تیمی که این فصل رقیبِ جدیِ آن‌ها برایِ کسبِ سهمیه‌یِ چمپیونز لیگ خواهد بود. از سویِ دیگر ماتیا دسترو هم که فصلِ پیش را در میلان سپری کرده بود، مقابلِ روسونری قرار می‌گیرد.
دو هفته‌یِ بعد داربیِ مادونینا سر می‌رسد و میهایلوویچ و مانچینی در جنگی برایِ زنده کردنِ غرور و افتخارِ گذشته به مصافِ هم می‌روند. یکی از نکاتِ جذابِ این بازی حضورِ جفری کوندوگبیا در ترکیبِ اینتر خواهد بود، هافبکی که تا آستانه‌یِ امضایِ قرارداد با میلان پیش رفت، اما در لحظه‌یِ آخر نراتزوری را برگزید. هوادارانِ میلان قطعا برنامه‌ای ویژه برایِ او خواهند داشت. در ضمن اینتر با خریدِ میراندا و یووتیچ و امید به ادامه پیدا کردنِ روندِ رو به رشدِ ایکاردی و کوواچیچ، بعید نیست به زودی به جمعِ مدعیانِ سریِ آ بازگردد. میلان هم با توجه به مربیِ جدید و تغییراتی که در تیمش ایجاد کرده، احتمالا از ورطه‌یِ افتِ شدیدش در فصلِ آینده خارج شود. برایِ همین این داربیِ مادونینا می‌تواند سرآغازی بر دورانِ جدیدِ دو تیمِ میلان باشد.
میلان در اوایلِ اکتبر مقابلِ ناپولی قرار می‌گیرد، رقیبِ دیگری برایِ کسبِ سهمیه‌یِ چمپیونز لیگ. این بازی هم جدالِ مائوریتزیو ساری، مربی‌ای که برلوسکونی خیلی دوست داشت جانشینِ اینتزاگی شود، مقابلِ میلان است. ساری با آوردنِ میرکو والدیفیوری و آلن به ناپولی، خطِ میانیِ این تیم را مستحکم‌تر از قبل کرده. او با حفظِ هیگوائین و کالخون، شانسِ تیمش برایِ رسیدنِ به رده‌یِ سوم در فصلِ آینده را زنده نگه داشته است.
این برنامه‌یِ سنگین فرصتِ نفس کشیدن را از میهایلوویچ و تیمِ جدیدش می‌گیرد. روسونری اگر می‌خواهد شروع به بازسازیِ خودش بکند، باید از این مقطعِ سرنوشت‌ساز به سلامت عبور کند. با اینکه هنوز فصلِ آغاز نشده و میلان ممکن است بازیکنانِ دیگری را هم به خدمت بگیرد، اما از همین حالا می‌شود حدس زد که اگر میلان این سه بازی را ببازد چه فشاری از سویِ هوادران و مطبوعات و البته خودِ باشگاه رویِ بازیکنان و میهایلوویچ خواهد افتاد.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-29 15:12:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر