فهرست
مروری بر طعنه‌های مورینیو به دیگران: من هری پاتر نیستم
مروری بر طعنه‌های مورینیو به دیگران: من هری پاتر نیستم

مروری بر طعنه‌های مورینیو به دیگران: من هری پاتر نیستم

-         فکر می‌کنم بانو (بنیتز) اندکی گیج شده، با تمامِ احترام البته این را می‌گویم. این اصلا خنده‌دار نیست. چون همسرِ بانو در چلسی جایِ روبرتو دی متئو را گرفت و در رئالِ مادرید جایِ کارلو آنچلوتی را. تنها جایی که همسرِ بانو جایِ من را گرفت در اینتر بود که موفق شد طیِ 6 ماه بهترین تیمِ اروپا را نابود کند. من فکر می‌کنم بانو باید وقتِ خودش را به جایِ حرف زدن و فکر کردن درباره‌یِ من به مراقبت از رژیمِ همسرش بپردازد! اینجوری وقتِ کمتری برایِ حرف زدن درباره‌یِ من خواهد داشت.
-         اگر مبلغی که باشگاه در 3 -4 سال اخیر خرج کردند را جمع کنید رقمی سورپرایز کننده به دست می آید. یک ماشین حساب بردارید. این یکی از راحت ترین راه های این کار است. جای شک نمی گذارد. آرسنال یک دروازه بان فوق العاده خریده که برای تیم خیلی مهم است. اگر به اوزیل، سانچس و چمبرز و دبوشی و خرید آن ها دقت کنی سورپرایز می شوی.
-         چیزی که مرا نگران می کند این است که به چلسی طور دیگری رفتار می شود. با برخی  باشگاه ها مانند شیطان و با برخی مانند فرشته رفتار می شود. فکر نمی کنم اندازه ای زشت باشیم که ما را شیطان ببینند. فکر هم نمی کنم که آرسن ونگر و بقیه انقدر زیبا باشند که آن ها را فرشته ببینند.
-         فکر می کردم بنیتس می خواهد به خاطر قهرمانی ای که به او در اینتر هدیه دادم از من تشکر کند. از هواداران بپرسید درباره من و او چه فکری می کنند.
-         من یک مربی هستم، هری پاتر نیستم. هری پاتر جادوگر بود. اما در واقعیت جادویی وجود ندارد. جادو واقعی نیست و فوتبال واقعی است.
-         من آماده ام. هرچه فشار بیشتر باشد، من قوی تر می شوم.  در پرتغال ما می گوییم هرچه کشتی ات بزرگتر باشد، توفان هم برایت شدیدتر است. خوشبختانه من همیشه کشتی های بزرگ داشته ام. پورتو در پرتغال کشتی بزرگی بود، چلسی در انگلیس همین طور و اینتر هم در ایتالیا کشتی بزرگی بود. حالا در رئال هستم. بزرگ ترین کشتی این سیاره.
-         فهمیدم که چرا سر الکس کمی احساسی است. آن ها بازیکنان بزرگی دارند و باید بهتر از این عمل کنند. همیشه وقتی  تیمت مقابل تیمی که 10 درصد تو بودجه دارد تحت سلطه قرار می گیرد باید ناراحت باشی.
-         درباره بازی دادن چرخشی به بازیکنان در چلسی: اگر در خانه یک بنتلی و یک استون مارتین داشته باشی و مدام با بنتلی بیرون بروی کار احمقانه ای کرده ای.
-         پیترو ل موناکو، مدیر ورزشی کاتانیا گفته بود باید در دهان مورینیو زد: موناکو؟ من از بایرن موناکو شنیده ام، گرند پری موناکو را هم می شناسم. تیبتان موناکو و شهر موناکو را هم می شناسم. اما هیچچ کس دیگری را نمی شناسم. اگر او می خواهد با نام من بزرگ شود بهتر است بهه من پول بدهد. آدیداس در تبلیغاتتش از من استفاده می کند و پول زیادی به من می دهد. من هم می توانم کمک کنم نام موناکو در روزنامه ها نوشته شود.
-         درباره مصدومیت ها در چلسی: مثل این است که پتویی داشته باشی که برای تختت کوچک باشد. می خواهی سینه ات گرم شود و پتو را بالا می کشی، اما پاهایت بیرون می ماند، نمی توانم پتوی بزرگ تری بخرم چون سوپرمارکت بسته است.
-         اعتراض به نخریدن بازیکن به آبراموویچ: اگر تخم مرغ نداشته باشی از املت هم خبری نیست.
-         شکست مقابل من سیتی: رقابت برای قهرمانی بین دو اسب است. اما اسب کوچکتر باید شیر بخورد و یاد بگیرد که بپرد.  شاید سال بعد ما بتوانیم مسابقه دهیم.
-         مسی کاری کرد که آسیر دل هورنو از چلسی اخراج شود: بارسلونا شهری است تاریخی و تئاتر های زیادی دارد. این پسر خوب بلد است که چطور نقش بازی کند.
-         فینال لیگ قهرمانان 2006 مقابل بارسا: گاهی افرادی زیبا هستند و عقل ندارند، گاهی افرادی زشتند و عقل دارند مانند دانشمندان. زمین ما هم این طور است. از بیرون که نگاه کنید همه چیز عالی است، اما توپ در آن با سرعت معمولی می چرخد.
-         مصدومیت ایگواین به این معنی است که بنزما بازی می کند؟ : اگر با یک سگ خوب به شکار بروی بیشتر شکار می کنی. اگر با یک گربه بروی کمتر شکار می کنی، اما باز هم شکار می کنی.
-         اولین کنفرانس مطبوعاتی بعد از این که لقب آقای خاص به او داده شد: اگر من بخواهم آرام کار کنم در پرتغال می مانم. در پرتغال ما صندلی های زیبای آبی رنگ داریم، لیگ قهرمانان، خدا و درستت بعد از آن ها من هستم.
-         شکست در نیمه نهایی لیگ قهرمانان با گلی مردود: گلی بود که از ماه آمد. از سکوهای آنفیلد. بهترین تیم باخت. لیورپول گل زد، اگر بتوان نامش را گل زدن گذاشت.  شاید بهتر باشد بگوییم داوران خط نگه دار گل زدند.
-         بازیکنان جوان شبیه طالبی هستند. فقط وقتی آن را بخوری می فهمی خوب بوده یا نه. گاهی طالبی های زیبا داری اما خوش مزه نیستند. گاهی هم طالبی زشت داری که خیلی شیرین است.
-         بعد از تساوی با تاتنهام در سال 2004: همان طور که ما در پرتغال می گوییم آن ها اتوبوس آوردند و مقابل گل پارک کردند. واقعا ناراحتم حتی اگر هواداری 50 پوند برای این بازی پرداخته باشد. چون تاتنهام آمده بود که دفاع کند. فقط یک تیم برد می خواست و دیگری می خواست گل نخورد. این فوتبال منطقی نیست.
-         به نظرم او فضول است. او دوست دارد دیگران را تماشا کند. بعضی ها هستند که وقتی  در خانه اند با تلسکوپ می بینند که بقیه چه می کنند. او حرف می زند، حرف می زند، حرف می زند، مدام درباره چلسی. نمی دانم کار مرا می خواهد، نمی دانم، شاید هم عاشق چلسی است.کد خبر 9404
 
  ۴  
آی اسپورت
2015-07-29 17:20:34
نظر دهید

۴ نظر
علی
چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۴۸
عشقه
Gatab City
چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۱۳
کلا بارسا تو این یک دهه بارسا عادت داره از چلسی ببازه و فقط یه بار با گل جنجال اینیستا به فینال رفت ولی خواستم بگم که ریالیها یاد بگیرن
محمد
چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۵۸
واقعا فوق العاده ست این ادم.عاشقشم..بهترین مربی دنیا با اختلاف.......
عباس
پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۰۴
کل کل مو و ایبرا باید جالب باشه امیدوارم موقعیتش پیش بیاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر