فهرست
پیش بازی سایپا – گسترش‌فولاد؛ در انتظار اولین برد
پیش بازی سایپا – گسترش‌فولاد؛ در انتظار اولین برد

پیش بازی سایپا – گسترش‌فولاد؛ در انتظار اولین برد

پنج شنبه8 مرداد 94، ساعت 19:35، ورزشگاه پاس قوامین، داور: محسن ترکی
 
1- رویایی تیم اخلاق لیگ چهاردهم با بازیکنِ اخلاق. در مراسم برترین‌های لیگ چهاردهم، گسترش‌فولاد عنوان تیم اخلاق را کسب کرد و ابراهیم صادقی هم تنها نماینده سایپا در این مراسم لقب بازیکن اخلاق در لیگ چهاردهم را به خود اختصاص داد.
2- این دیدار نبرد یاران قدیمی هم هست. محمد نصرتی و جواد نکونام سال‌ها در تیم ملی کنار هم بازی کردند. همچنین این دو در پاس تهران قهرمانی لیگ برتر را با مجید جلالی تجربه کردند. حالا در دیدار فردا باید مقابل هم قرار بگیرند.
3- نصرتی و نکونام در هر تیم دیگری بودند بازوبند کاپیتانی بر دستان‌‎شان بود. اما ابراهیم صادقی در سایپا و مرتضی اسدی در گسترش کایپتان‌های دو تیم هستند.
4- مرتضی اسدی، محمد نصرتی، داود نوشی‌صوفیانی، محمد ابراهیمی، مهدی کیانی و سعید دقیقی بازیکنایی هستند که سابقه همکاری با مجید جلالی را در تراکتورسازی دارند.
5- گسترش در دو فصل حضور در لیگ برتر هنوز موفق به شکست سایپا نشده است.
 
ترکیب احتمالی سایپا: حامد فلاح‌زاده، وحید محمدزاده، ابراهیم شکوری، مجید ایوبی، ابراهیم صادقی، غلامرضا رضایی، حامد شیری ، جواد نکونام، مهدی ترابی، علی زینالی و سجاد مشکل پور
 
ترکیب احتمالی گسترش فولاد: داوود نوشی صوفیانی، مصطفی اکرامی، محسن حسینی، مرتضی اسدی ، امید نظامی پور، محمد ابراهیمی، محمدامین درویشی، سعید دقیقی، مهدی کیانی، کلانتری و مقداد قباخلو


کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-29 17:51:30
نظر دهید

۱ نظر
hasti.h
پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۲۷
مگه میشه میداوودی فیکس نباشه؟؟؟؟
جواد فردا بازی نمیکنه چون آماده نیس هنوز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر