فهرست

وولفسبورگ 1-6 بایرن؛ باواریایی ها در شب شکار گرگ

آی اسپورت- بایرن مونیخ در هفته 24ام بوندس لیگا میهمان وولفسبورگ بود. برگزاری دیدار دو تیم تا ساعتی پیش از آغاز بازی بدلیل قطعی سراسری برق در شهر وولفسبورگ در هاله ای از ابهام بود.

بایرن در این دیدار ترکیبی متفاوت تر از بازی هایی گذشته را به زمین فرستاد بازگشت مولر، شکیری و ریبری موجب شد تا گواردیولا به بازیکنانی همچون تیاگو و گوتسه استراحت دهد نیمکت نشینی شواین اشتایگر و ماندزوکیچ هم از دیگر تغییراتی بود که گواردیولا اعمال کرد.

وولفسبورگی ها در نیمه نخست بازی کاملا فشرده بازی کردند و پرس های پر فشاری را به خط میانی بایرن اعمال کردند که این موجب شد تا ریتم بازی بایرن به خوبی شکل نگیرد و بایرن همیشگی را در این بازی نبینیم.

بازی خوب وولفسبورگ خیلی زود به نتیجه رسید و پس از تدارک چند حمله ی موثر آن ها در رفت و برگشت ضربه ی کرنر موفق شدند با سانتر زیبای دی بروین و ضربه نالدو مدافع برزیلی خود گل نخست بازی را در دقیقه 17 به ثمر رسانند.

نالدو مدافع بلند بالای برزیلی وولفسبورگ زننده ی اولین گل بازی

پس از گل کمی اوضاع برای بایرن بهتر شد پاس های کوتاه مونیخی ها تا حدودی مالکیت را به آن ها برگرداند و توانستند چند موقعیت گلزنی روی دروازه میزبان ایجاد کنند تا اینکه در دقیقه 26 نیمه نخست، کرنر ارسالی با ضربه سر دانته از روی خط برگردد سپس بوآتنگ هم نتوانست توپ برگشتی را به گل بنشاند تا ژردان شکیری در موقعیت مناسب گل تساوی را به ثمر برساند.

گل تساوی بایرن با رفت و برگشت های متوالی توپ تا خط دروازه

نیمه دوم هم با موقعیت گلزنی برای وولفسبورگ همراه بود اما تعویض های گواردیولا و ورود تیاگو کفه ترازو را به سود بایرن برگرداند تا باواریایی ها با 5 گل در نیمه دوم مقاومت یک نیمه ای گرگ ها را درهم بشکنند و شکست سنگین 6 بر 1 را در خانه حرف جشن بگیرند.
گل دوم بایرن روی پاس توی عمق زیبای تیاگو و ضربه مولر

گلزنی های ماندزوکیچ در مقابل تیم سابق خود ادامه دارد

گلزنی ریبری پس از بازگشت به میادین با بازوبند کاپیتانی شیرین تر شد

دو گل از توماس مولر و ماریو ماندت دوباره ی خو به میادین همراه شد تا بایرن در این دیدار خارج از خانه مقابل وولفسبورگ پیروز شود از نکات جالب این بازی ادامه روند دو گله شدن ماندزوکیچ در بازی مقابل تیم سابق خود است.
     
آی اسپورت
2014-03-08 20:23:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر