فهرست
اعتراض هوملز به لو؛ یعنی این قدر بد هستیم؟
اعتراض هوملز به لو؛ یعنی این قدر بد هستیم؟

اعتراض هوملز به لو؛ یعنی این قدر بد هستیم؟

آی اسپورت - چند روز پیش بود که یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان اعلام کرد که سه بازیکن این تیم یعنی متس هوملس، ژروم بوآتنگ و توماس مولر دیگر در برنامه‌های او جایی نخواهند داشت و این بازیکنان به تیم ملی فوتبال آلمان دعوت نخواهند شد. هفته بد هوملس با حذف از فصل لیگ قهرمانان اروپا تکمیل شد.

متس هوملس با اعتراض به حذف از تیم ملی فوتبال آلمان گفت‌: «من هنوز امیدوار به بازگشت به تیم ملی فوتبال آلمان هستم. آیا ما واقعاً این قدر بد هستیم؟ هم من و هم مولر و بوآتنگ بازیکنانی هستیم که می‌توانیم چند فصل دیگر در بالاترین سطح بازی کنیم. ما منتظر آینده خواهیم ماند تا شاید فرصتی ایجاد شود تا بتوانیم باز دیگر همراه تیم ملی فوتبال کشورمان در میادین به میدان برویم. شاید مصدومیتی برای بازیکنان دیگر رخ دهد ما هنوز آماده هستیم و می‌توانیم در یورو به میدان برویم.هنوز هر چیزی امکان پذیر است. بازی کردن برای تیم ملی فوتبال آلمان افتخار بسیار بزرگی است و من به آن می‌بالم.»

نتایج ضعیف تیم ملی فوتبال آلمان بعد از حذف در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ادامه یافت و این تیم در لیگ ملت‌های اروپا نیز حرفی برای گفتن نداشت و به سری B رقابت‌ها سقوط کرد. به همین خاطر یواخیم لوو دست به اقدامی انقلابی زد و توماس مولر ۲۹ ساله، ژروم بوآتنگ ۳۰ ساله و متس هوملس ۳۰ ساله را از تیم ملی فوتبال آلمان کنار گذاشت.

۴    
آی اسپورت
2019-03-15 20:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر