فهرست

گوارین: ویدیچ همان بازیکنی بود که اینتر به آن احتیاج داشت

آی اسپورت - فردی گوارین هافبک اینتر معتقد است که پیوستن ویدیچ به تیمش انتقالی سرنوشت ساز محسوب می شود و امیدوار است که با چنین بازیکنانی اینتر بتواند مجددا به قله ی فوتبال ایتالیا بازگردد.

ویدیچ با قرار دادی آزاد در تابستان به اینتر ملحق خواهد شد و گوارین بر این باور است که تجربه ی بالای این بازیکن می تواند کمک شایانی به اینتر کند.

گوارین در مصاحبه با توتو اسپورت گفت: " ویدیچ می تواند بخش مهمی از پروژه ی رئیس جدید باشگاه باشد. یک قهرمان واقعی با تجربه ی گران بهای کاپیتانی در باشگاهی همچون یونایتد.

او بازیکنی است که چه در داخل و چه در خارج از زمین شخصیتی منحصر به فرد دارد و می تواند برای بازیکنان جوان فعلی و همچنین بازیکنان جوانی که در آینده به تیم اضافه می شوند الگو باشد.

ویدیچ دقیقا همان بازیکنی بود که اینتر به آن نیاز داشت."

گوارین که در پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی در آستانه ی معاوضه با ووچینیچ و پیوستن به یووه قرار داشت معتقد است که اتفاقات پیش آمده در فصل  نقل و انتقالات می تواند به او برای موفقیت بیشتر با اینتر کمک کند: " آنچه در ژانویه اتفاق افتاد نقطه عطفی بود. هر آنچه که اتفاق افتاد برای من انگیزه ای چند برابر و احساس مسئولیتی مجدد به همراه داشت.

می دانم بسیاری از هواداران علاقه نداشتند که من به یوونتوس بپیوندم. چنین اتفاقات عجیب و غریبی اولین بار بود که در زندگی حرفه ای من پیش می آمد.

سرمربی به من همیشه ایمان داشته است. او می داند که من همیشه سخت کار می کنم. من به او و آنچه که انجام می دهد اعتقاد راسخی دارم.

اینتر دیگر آن تیمی نیست که بتواند همه افتخارات را ببرد اما ما در حال بازسازی خود با به خدمت گرفتن بازیکنان با کیفیت هستیم و چیزی که فعلا به آن نیاز شدید داریم اندکی صبر است."

     
آی اسپورت
2014-03-08 20:51:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر