فهرست
گزارش تمرین پرسپولیس: اومانیا هنوز غیبت دارد
گزارش تمرین پرسپولیس: اومانیا هنوز غیبت دارد

گزارش تمرین پرسپولیس: اومانیا هنوز غیبت دارد

آی اسپورت- پرسپولیس عصر جمعه اولین بازی خود در لیگ برتر را در مقابل پدیده‌ مشهد در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد. مهم‌ترین نکات تمرین عصر امروز این تیم در ورزشگاه درفشی‌فر که پشت درهای بسته برگزار شد را می‌خوانید:

- تمرین امروز با صحبت‌های 10 دقیقه‌ای برانکو ایوانکوویچ آغاز شد.- سوشا مکانی بعد از صحبت با کادر فنی، تمرین را ترک کرد. ایمان صادقی و مرتضی قدیمی‌پور هم زیر نظر ایگور پانادیچ تمرینات اختصاصی انجام دادند.
- در حالی که قرار بود مایکل اومانیا مدافع کاستاریکای تیم پرسپولیس در تمرین امروز این تیم حاضر شود اما این بازیکن در درفشی‌فر حاضر نشد.
- حدود 30 دقیقه بازیکنان پرسپولیس تمرینات بدنسازی و دویدن از بین موانع را انجام دادند. فوتبال درون تیمی بخش دیگری از تمرین بازیکن پرسپولیس بود و در این تمرین برانکو از بازیکنان می‌خواست تا نکات تاکتیکی مورد نظرش را در زمین پیاده کنند.- همانند روزهای گذشته بازیکنان پرسپولیس با پیراهن‌های شرکت مجید تمرین کردند آن هم در حالی که چند روزی است که سرخ پوشان با شرکت آل اشپورت برای تهیه البسه به توافق رسیدند.
- حدود 40 هوادارار پرسپولیس مقابل در ورزشگاه‌ درفشی‌فر جمع شده بودند و نسبت به اینکه اجازه حضور در تمرین را نداشتند اعتراض کردند.
- پرسپولیسی‎‌ها فردا آخرین تمرینشان را در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار می‌کنند و پس از آن برای برگزاری اردوی  پیش از بازی با پدیده راهی المپیک خواهند شد.- با تصمیم برانکو ایوانکوویچ چهار بازیکن محروم پرسپولیس در بازی روز جمعه با پدیده مشهد، یعنی سوشا مکانی، مهدی طارمی،‌ امید عالیشاه و علیرضا نورمحمدی باید صبح فردا (پنج‌شنبه) به درفشی‌فر بیایند تا زیر نظر تی‌هومیر تمرینات فوق‌العاده بدنسازی انجام بدهد
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-07-29 23:27:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر