فهرست
10 دوئل حساس و سه امتیازهای مهم: از نان شب واجب‌تر!
10 دوئل حساس و سه امتیازهای مهم: از نان شب واجب‌تر!

10 دوئل حساس و سه امتیازهای مهم: از نان شب واجب‌تر!

رحمتی- قلعه‌نویی، هفته دوم کمتر کسی است که از اختلاف امیر قلعه‌نویی و مهدی رحمتی بی‌خبر باشد. این دو، یکی دو سالی است که با هم در زاویه هستند. هر چند مظلومی از بازیکنان استقلال خواسته تا به سمت امیر بروند اما بعید است رحمتی چنین کاری را انجام بدهد.
گردانی- تونی، هفته ششم اواخر لیگ چهاردهم حبیب گردانی به شکل عجیبی از تمرینات تراکتورسازی کنار گذاشته شد. تونی دیگر به او اعتماد نکرد و در پایان فصل نیز عذر او را خواست. گردانی به سپاهان رفت تا در هفته ششم مقابل تراکتورسازی و تونی به میدان برود.
دایی- پرسپولیس، هفته هشتم علی دایی بعد از جدایی از پرسپولیس هرگز درباره این تیم صحبتی انجام نداد. او در پرسپولیس فعلی با کسی اختلاف ندارد اما تقابل او با تیمی که چند سالی سرمربی‌اش بود می‌تواند جالب باشد. بخصوص که روی نیمکت تیم مقابل برانکو حضور دارد.
بختیار- فولاد، هفته هشتم تقابل بختیار رحمانی و فولاد البته جنبه انتقامی ندارد. بختیار از نوجوانی برای بزرگسالان فولاد بازی کرد. آن زمانی که تنها 15 سال داشت. او حالا ناچار شده تا برای سربازی به تراکتورسازی برود. ملاقات او با هم تیمی‌های سابقش قطعا دیدنی خواهد بود.
دهنوی- گل‌محمدی، هفته دوازدهم قاسم دهنوی که در ذوب‌آهن احیا شده بود، از لیست گل‌محمدی برای لیگ پانزدهم کنار گذاشته شد تا به صبا برود و فوتبال خود را زیر نظر علی دایی ادامه بدهد. دهنوی و رویارویی‌اش با گل‌محمدی دیدنی خواهد بود. در هفته دوازدهم و به میزبانی صبا.
خطیبی- تراکتورسازی، هفته دوازدهم رسول خطیبی به دلایلی که تاکنون رسانه‌ای نشده از این تیم کنار گذاشته شد تا برای فصل جدید به مشهد برود و سرمربیگری سیاه جامگان را به عهده بگیرد. جدال او با تونی و تراکتورسازی را می‌توان تماشایی پیش بینی کرد.
نکونام- قلعه‌نویی، هفته دوازدهم نکو و امیر این بار در سایپا و ملوان باید مقابل هم قرار بگیرند. این دو ارتباط مناسبی با هم ندارند که اگر داشتند همکاری‌شان فقط یک فصل طول نمی‌کشید. نکونام پیراهن سایپا را پوشیده و امیر هم ملوانی شده. این دو را در هفته دوازدهم باید دید. وقتی روبه‌روی هم قرار می‌گیرند.
صادقیان- برانکو، هفته سیزدهم برانکو برای فصل جدید نظری روی پیام صادقیان نداشت. نه از لحاظ فنی و نه از نظر اخلاقی. همین شد که پیام به نفت تهران رفت تا یک فصل را زیر نظر منصوریان بازی کند. هدف صادقیان احیا بود. قطعا ملاقات او با برانکو و پرسپولیس جذاب از آب در می‌آید.
برانکو- سیدجلال، هفته سیزدهم سیدجلال را برانکو نخواست. در حالی که همه بازیکنان، اعضای کادر فنی و البته مدیران باشگاه روی حضورش تاکید داشتند. در نهایت این مدافع به نفت تهران رفت تا شاگرد منصوریان شود. سیدجلال برای هفته سیزدهم برنامه‌های ویژه‌ای در سر دارد که یکی‌اش انتقام از برانکو است.
صادقی- مظلومی، هفته پانزدهم امیرحسین صادقی را می‌توان مهم‌ترین جداشده استقلال برای فصل جدید معرفی کرد. کاپیتان سابق استقلال با آمدن پرویز مظلومی از لیست کنار گذاشته شد تا حضور در تیم جدیدی را تجربه کند. صادقی به صبا رفته تا با دایی کار کند و البته در هفته پانزدهم روبه‌روی مظلومی و استقلال قرار بگیرد.

امیر اسدی، ایران ورزشی
     
آی اسپورت
2015-07-30 10:22:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر